Çiçekdağı İlçesinde 'Park ve Restaurant' alanı için inceleme yapıldı - Son Dakika

Çiçekdağı İlçesinde 'Park ve Restaurant' alanı için inceleme yapıldı

05.08.2019 15:12
Çiçekdağı İlçesinde 'Park ve Restaurant' alanı için inceleme yapıldı, System.String[]

Çiçekdağı ilçe Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçede yapımı düşünülen 'Park ve Restaurant' alanı için incelemelerini sürdürüyor.

Çiçekdağı ilçe Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçede yapımı düşünülen 'Park ve Restaurant' alanı için incelemelerini sürdürüyor.

İlçe Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçeye yapılacak yatırımları hızlandırmak için Orman Bölge Müdürü Veysel Kodalak ve Orman İl Müdürü Reşat Karaca'ya çamlık mevkine yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Yatırım incelemelerini yerinde sürdüren Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, ilçenin en önemli alanına yapılacak proje ile bölge halkının ve ilçeye dışarıdan gelenlerin hoşnut olacağı yatırımların planlandığını söyledi.

Kırşehir'in Çiçekdağı ilçe Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, açıklamasında;

"İlçemizin en önemli doğal manzaralı eşsiz mekanlarından bir tanesi olan Çamlık mevki restore edilerek Çamlık Park ve Restaurant projemiz ile hem halkımızın hem de dışarıdan ilçemize gelen misafirlerimiz için içerisinde restaurant ve piknik alanlarıyla, gerekse futbol ve basketbol alanlarıyla halkımızın her türlü ihtiyacına yön verecek bir alan oluşturmak için yola çıktık."dedi. - KIRŞEHİR

Çiçekdağı İlçesinde 'Park ve Restaurant' alanı için inceleme yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çiçekdağı İlçesinde 'Park ve Restaurant' alanı için inceleme yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Çocuklarını nehre atıp öldürmüştü! Kan donduran olay ülkedeki trajediyi ortaya çıkardı