Cinayet zanlısı 13 yaşındaki çocuk, polisten kaçıp annesinin yanında yakalandı - Son Dakika
BBC

Cinayet zanlısı 13 yaşındaki çocuk, polisten kaçıp annesinin yanında yakalandı

07.11.2019 11:06

ABD'de 13 yaşındaki çocuk, iki kişiyi öldürmekten adliyede tutuklu bulunurken, polislerin elinden bacakları kelepçeli, yalın ayak bir şekilde kaçtı. Cinayet zanlısı çocuk, annesinin yanında yakalandı.

ABD'de Kuzey Carolina eyaletinde iki kişiyi öldürmekle suçlanan 13 yaşındaki cinayet zanlısı çocuk, adliye binasında polislerin gözü önünde kaçtı. Bacakları bağlı bir şekilde polislerin arasından kaçan çocuk ise Amerika'da şaşkınlık yarattı.

Lumberton polis yetkilileri, Jericho W. adlı zanlının mahkeme binasından Salı günü öğlen 12.10'da kaçtığını söyledi. Bacaklarında kelepçe olan ve yalınayak kaçan çocuğu bulmak için başlatılan operasyona helikopterler de katıldı.

ANNESİNİN YANINDA BULUNDU

Jericho W. Çarşamba gecesi annesi Nikki Jacobs'ın yanında bulundu. Jacobs, "Oğlumu arabamla polise götürüyordum" dedi. Annesinin "küçüklüğünden beri sorunlu bir çocuktu" dediği Jericho'nun adliye binasından kaçtıktan sonra bir bisiklet bularak amcasının evine gittiği belirtiliyor.

2 KARDEŞİN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU

Jericho W, geçen ay evlerinde ölü bulunan iki kardeşin ölümünden sorumlu tutuluyor. Olaydan iki gün sonra Jericho W ve Derrick Hunt adlı 19 yaşındaki bir kişi hakkında cinayet davası açılmıştı. Jericho W. hakkında silahlı soygun suçlaması da var. Adliyeden kaçtıktan sonra polis Jericho W.'nin tehlikeli olduğu uyarısında bulunmuş ve yakalanması için kent halkından yardım istemişti.

Cinayet zanlısı 13 yaşındaki çocuk, polisten kaçıp annesinin yanında yakalandı

Son Dakika Güncel Cinayet zanlısı 13 yaşındaki çocuk, polisten kaçıp annesinin yanında yakalandı - Son Dakika

BBC
YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu