Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor - Son Dakika

Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor

13.04.2022 03:10
Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor

Coca-Cola yeni içeceği "Piksellerin aroması" olarka adlandırdığı Zero Sugar Byte'ı ilk olarak Metaverse'de tanıttı.

Coca-Cola yeni içeceği Zero Sugar Byte'ı ilk olarak Metaverse'de tanıttı. Ardından Fortnite ekosisteminde yerini alan bu sanal içecek, fiziksel olarak Mayıs ayında tüketicilerle buluşacak.

Coca-Cola yeni içeceğini oyuna yerleştirmek için oyun kuruluşu PWR ile iş birliği yaparak, Fortnite Critive'de Pixel Point isimli özel bir ada oluşturuyor. Pixel Point'i ziyaret edenler, Coca-Cola temalı oyunlar oynayabiliyor ve oyunların yanı sıra koleksiyonlar elde ederek, gizli hazineleri keşfediyor.

Piksellerin Aroması

Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor
Yapılan açıklamaya göre üretim süreci Epic Games ve Fortnite'ın sponsorluğunda gerçekleşiyor. Yeni içecek fiziksel olarak 2 Mayıs'tan itibaren ABD'deki raflarda yerini alacak ancak Türkiye'ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

YORUMLAR
500
Türkiye Oyun Geliştirme Şampiyonası başlıyor Türkiye Oyun Geliştirme Şampiyonası başlıyor Üniversiteli gençlerden minik öğrencilere destek Üniversiteli gençlerden minik öğrencilere destek Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni bilgiler geldi! Ücretsiz Yüzüklerin Efendisi oyunundan yeni bilgiler geldi!

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Teknoloji Coca-Cola Metaverse Aromalı Kola Yapıyor - Son Dakika


Advertisement