Son Dakika Haberleri: Çocuk Şenliği" Projesi Protokolü İmzalandı

Çocuk Şenliği" Projesi Protokolü İmzalandı

27 gün önce

Kırklareli Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında "Çocuk şenliği" projesi protokolü imzalandı.

Çocuk Şenliği
Kırklareli Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında "Çocuk şenliği" projesi protokolü imzalandı.

Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Senato Odası'nda düzenlenen törene, Rektör Prof. Dr. Bülent Şengörür ve Milli Eğitim Müdür Vekili Cahit Akın katıldı.

Şengörür, burada yaptığı konuşmada, gerçekleştirilecek olan proje ile çocukların ahlaki, entelektüel ve bilimsel gelişimlerinin yanı sıra sosyal gelişimlerine de katkı sağlanacağını söyledi.

Aynı zamanda üniversite öğrencilerinin minik öğrencilere rol model olacaklarını ifade eden Şengörür, bu tür projelere önem verdiklerini anlattı.

Akın ise, "Çocukların yüreklerine dokunmak gerekiyor. Bu kapsamda özellikle okul öncesi dönemde çocuğun aldığı eğitim çok önemli. Çünkü 7 yaşına kadar verilen eğitim çocuğun kişilik gelişiminin yapı taşlarını oluşturuyor. Bu bakımdan hocalarımızın projedeki desteği bizler için çok değerli. Sizlerin bu projeye dört elle sarılmasıyla güzel işler yapacağımıza inanıyorum." şeklinde konuştu.Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı "İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu

Merve Boluğur, Havuz İçerisindeki Doğal Haliyle Hayran Bıraktı