Çocuklar, Milli Eğitim Bakanı'nı karşılarında görünce isteklerini sıraladı! Bakan gülümseyerek dinledi - Son Dakika

Çocuklar, Milli Eğitim Bakanı'nı karşılarında görünce isteklerini sıraladı! Bakan gülümseyerek dinledi

24.03.2022 15:06

Samsun'da bir okulu ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, çocukların gülümseten talepleriyle karşılaştı. Beden dersinin 4 saate uzatılmasını, LGS'nin kolay olmasını isteyen çocuklara bakan "Derslerinizi çalışırsınız, her şeyi başarırsınız" yanıtını verdi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Samsun'un Canik ilçesinde yeni yapılan Cahit Zarifoğlu İlkokulu'nun açılışını gerçekleştirdi. Bakanın ilkokula geleceğini duyan 8. sınıf öğrencileri de okula gelerek bahçede beklemeye koyuldu. Bakan Özer, okul binasından çıktığı esnada kendisini alkışlayan öğrencileri yanına çağırdı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

"MÜZİKTEN BIRAKIYORLAR"

Çekilen fotoğraf sonrası öğrenciler, Bakan Özer'e gülümseten isteklerini sıraladı. Öğrenciler, "Hocam müzikten bırakıyorlar. Sınıfta kalma olmasın. Hep sınıfta kalıyoruz. LGS kolay olsun" dedi.

Öğrencilerden Bakan Özer'i gülümseten istek: Müzikten bırakıyorlar, sınıfta kalma olmasın

"SİZ HER ŞEYİ BAŞARIRSINIZ"

Bakan Özer de, "Derslerinize iyi çalışın, her şeyi başarırsınız" karşılığını verdi. Öğrencilerin istekleri Bakan Özer ve beraberindeki protokolü gülümsetti. Özer, çocukların isteklerini dinledikten sonra okuldan ayrıldı.

Öğrencilerden Bakan Özer'i gülümseten istek: Müzikten bırakıyorlar, sınıfta kalma olmasın

"BEDEN 4 DERS OLSUN"

Okul çıkışında da Bakan Özer'i alkışlarla uğurlayan ortaokul öğrencileri, daha sonra isteklerini basın mensuplarıyla da paylaştı. Öğrenciler isteklerini, "Sınıfta kalma olmasın. Beden 4 ders olsun. LGS kolay olsun" diye sıraladı. Bazı öğrenciler matematik, Türkçe ve İngilizce derslerinden şikayet ederek, aldıkları notları söyledi.

YORUMLAR
500
LGS sonuçları açıklandı LGS sonuçları açıklandı Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Paris'te iki görüşmelerde bulundu Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Paris'te iki görüşmelerde bulundu 20 bin öğretmen ataması için ön başvuru tarihi belli oldu! 20 bin öğretmen ataması için ön başvuru tarihi belli oldu!
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çocuklar, Milli Eğitim Bakanı'nı karşılarında görünce isteklerini sıraladı! Bakan gülümseyerek dinledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement