Son Dakika Haberleri: Çocuklarımızla İletişim Kuralım

Çocuklarımızla İletişim Kuralım

3 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi Aile ve Danışma Merkezi öncülüğünde periyodik olarak gerçekleştirilen 'Mutlu Çocuk Nasıl Yetiştirilir' seminerlerine Çarşı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi ile devam edildi.

Çocuklarımızla İletişim Kuralım, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Mutlu Çocuk Nasıl Yetiştirilir' adlı seminer, Çarşı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlendi.

Aile ve Danışma Merkezi Uzman Psikoloğu Merve Ateş seminerde, annelere başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirebilmenin püf noktalarını anlattı. Uzman Psikolog Merve Ateş, dinleyicilerin cevaplarıyla gelişen interaktif bir sunum gerçekleştirdi. Ateş, "Çocuklarımızı sadece derslerdeki başarı üzerine odaklamamalıyız. Çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlayacak çalışmalar gerçekleştirmeliyiz. Onlarla iletişim kurmalı, kendisi ile barışık bir çocuk yetiştirmeliyiz" dedi.
300 Yıllık Gelenekle Atlar Ateş Üstünde Yürütüldü Öğretmenin Dikkati, 9 Yaşındaki Çocuğa Akrabalarının Dahil 4 Kişinin Yaptığı Cinsel İstismarı Ortaya Çıkardı

Dalganın Vurduğu İskeledeki Çocuk Denize Düştü, Çocuğu Boğulmaktan Bir Turist Kurtardı Üniversite Öğrencisi Köpek Saldırısıyla Yaralandı