Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördü - Son Dakika

Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördü

7 ay önce

Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördüÇORUM'da bu yıl 36'ıncısı düzenlenen Uluslararası Hitit Festivali kapsamında Ankara'dan Çorum'a getirilen 1950 ile 1980 model arası klasik otomobiller ilgi odağı oldu.

Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördü, System.String[]

Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördü

ÇORUM'da bu yıl 36'ıncısı düzenlenen Uluslararası Hitit Festivali kapsamında Ankara'dan Çorum'a getirilen 1950 ile 1980 model arası klasik otomobiller ilgi odağı oldu.

Çorum Belediyesi ile Ankara Klasik Otomobilciler Kulübünce düzenlenen etkinlikte 23 klasik otomobil, Hürriyet Meydanı Saat Kulesi önünde sergilendi. Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da alana 1980'li yıllarda makam aracı olarak kullanılan klasik otomobillerle geldi. Çorum Belediyesi'nin araç envanterinde bulunan 1984 model Buick marka makam aracı vatandaşların ilgi odağı oldu. Otomobili yakından incelemek için sıraya giren vatandaşlar, cep telefonlarına sarılarak önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Dönemin Belediye Başkanı Dr. Turhan Kılıçcıoğlu'nun zamanında makam aracı olarak Çorum Belediyesi'ne kazandırılan Buick marka otomobil 30 yıl sonra yeniden görücüye çıktı. Klasik otomobillerin yarışacağı Ralli ise yarın gerçekleştirilecek.

Çorum'da sergilenen klasik otomobiller ilgi gördü

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 12:12 Kaynak: DHASon Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
Birlikte yaşadığı kadını öldüren adam, hastanede feryat ederek baygınlık geçirdi 25 yıllık komşusu tarafından memur olma vaadiyle dolandırıldı

Son Dakika Haberleri