Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı - Son Dakika

Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı

06.03.2021 09:47

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı bir televizyon programında behçet hastalığı ile birlikte iltihaplı romatizma atakları olduğunu belirterek "Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullanıyorum" dedi.

Yaptığı her çıkışla adından söz ettirmeyi başaran Cübbeli Ahmet Hoca, bu kez farklı bir konu ile gündeme geldi.

Önceki gün TV100 ekranlarında yayınlanan 'Kayıt Dışı' programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, behçet hastalığına yakalandığını ve iltihaplı romatizma atakları geçirdiğini belirtti.

Bu hastalığın kendisinde ciddi sıkıntılara neden olduğunu ve yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullandığını belirten Cübbeli, "Şimdi izleyenlere bir kere şunu belirtelim. Biraz behçet hastalığı, iltihaplı romatizma ataklarım olmuştu. Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Ben yine yayınlarımı sürdürüyordum ama yeşil reçeteli bir ağrı kesici var. Yani beni çok etkiliyor. Onu almak zorunda kaldım. Dün gece de almadım bu programa geleceğim diye. Yani kendime geleyim dedim ama yine de bir tutukluluğum olabilir" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı

Son Dakika Güncel Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı - Son Dakika


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım İş yerinde patlama! Yaralı arkadaşını kucağında taşıdı İş yerinde patlama! Yaralı arkadaşını kucağında taşıdı Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu