Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı - Son Dakika

Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı

15.09.2021 16:25

Ankara'nın Çubuk ilçesinde, İlköğretim Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

Ankara'nın Çubuk ilçesinde, İlköğretim Haftası dolayısıyla tören düzenlendi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Şehit Emre Tunca İlkokulu'ndaki törene Kaymakam Adem Keleş, Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Kantar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tahir Güzel, Jandarma Komutanı Caner Koca, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Kuşçu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Yaklaşık 1,5 yıllık yüz yüze eğitimin yapılmadığı dönemi eğitim için kayıp yıl olarak değerlendiren Kılıç, "Bu sürecin en kısa zamanda sona ererek normale dönülmesini temenni ediyoruz." dedi.

Belediye Başkanı Demirbaş da "Öğrencilerimizin eğitiminin aksamaması için gerekli bütün çaba ve destek gösterildi. Biz de yerelde tüm imkanlarımızı seferber edip bu süreci atlatmaya çalıştık." diye konuştu.

Kaymakam Adem Keleş de aşının önemine işaret ederek hem velilerin hem de öğretmenlerin aşılarını olması tavsiyesinde bulundu.

Konuşmaların ardından öğrenciler şiir okudu, şarkı söyledi, çeşitli gösteriler sundu.

Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı
Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı
Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı
Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çubuk'ta İlköğretim Haftası törenle kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Canlı yayında herkes dondu kaldı: En çok hediye atana karısını göstereceğini söyledi 19:01 Canlı yayında herkes dondu kaldı: En çok hediye atana karısını göstereceğini söyledi Kara Kartal'da savunma alarm veriyor! İşte Ajax-Beşiktaş maçında ilk 11'ler 18:50 Kara Kartal'da savunma alarm veriyor! İşte Ajax-Beşiktaş maçında ilk 11'ler Kendisinden bonzai isteyen kişiyi bıçaklayarak öldüren 16 yaşındaki çocuk tutuklandı 18:08 Kendisinden bonzai isteyen kişiyi bıçaklayarak öldüren 16 yaşındaki çocuk tutuklandı
Meslektaşını 75 bıçak darbesiyle öldüren doktora müebbet verildi 18:01 Meslektaşını 75 bıçak darbesiyle öldüren doktora müebbet verildi Fahriye Evcen, 17:21 Fahriye Evcen, "Alparslan Büyük Selçuklu" setinden fotoğraf paylaştı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi'nde Biden ile görüşecek 17:04 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi'nde Biden ile görüşecek
Ahmet Çakar, Ajax-Beşiktaş maçı skor tahminiyle taraftarın tepkisini çekti 16:08 Ahmet Çakar, Ajax-Beşiktaş maçı skor tahminiyle taraftarın tepkisini çekti Asit kuyusuna düşen fabrika sahibi ve onu kurtarmaya çalışan işçi yaşamını yitirdi 15:48 Asit kuyusuna düşen fabrika sahibi ve onu kurtarmaya çalışan işçi yaşamını yitirdi
Advertisement