Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, BBP lideri Destici'ye tebrik mesajı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, BBP lideri Destici'ye tebrik mesajı

21.10.2020 08:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, BBP lideri Destici'ye tebrik mesajı, System.String[]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Destici'yi tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Destici'yi tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Destici'yi tebrik etti. Erdoğan mesajında, "Büyük Birlik Partisi 11'inci Olağan Büyük Kongresi'nde yeniden genel başkan olarak seçilmenizden ötürü sizleri gönülden tebrik ediyorum. Demokrasi şöleni içinde gerçekleştirilen kongrenizin, ülkemiz, milletimiz ve demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim'den niyaz ediyorum. Büyük Birlik Partisi'nin, Türkiye'nin beka mücadelesini şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklemeye devam edeceğine inanıyorum. Bu vesileyle ülkemizin yetiştirdiği en önemli siyasetçilerden olan, Büyük Birlik Partisi'nin kurucu genel başkanı, dava ve gönül adamı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmetle yad ediyorum. Sizlerin şahsında Büyük Birlik Partili tüm vatandaşlarıma selam ve muhabbetlerimi iletiyor, görevinizde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

(Mehmet Kalay/İHA)

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, BBP lideri Destici'ye tebrik mesajı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, BBP lideri Destici'ye tebrik mesajı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine değişikliği tartışmalarına noktayı koydu: Tamamen masa başında uydurulan haberler Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Berat Albayrak'a şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum Ali Sunal'dan babası Kemal Sunal'ın doğum gününe özel duygusal paylaşım Sevgilisini boğarak öldüren genç, öz annesinin ihbarıyla kıskıvrak yakalandı Biden'ın diplomasi danışmanından Türkiye ilişkilerine yönelik açıklama: Ekonomilerini çökertme arayışında değiliz Yüzde 90 başarı sağlayan koronavirüs aşısının mimarlarından Prof. Uğur Şahin'in Hatay'da doğduğu ev görüntülendi Son Dakika! 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrenciler için bir haftalık ara tatil başlıyor Müge Anlı'da korkunç cinayet itirafı! Cani kardeş, ablası ve eniştesini öldürüp kuyuya atmış