Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalp krizi geçiren yeğenini hastanede ziyaret etti - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalp krizi geçiren yeğenini hastanede ziyaret etti

Kocaeli Üniversitesinin Umuttepe Yerleşkesi'ndeki sağlık tesisleri ve araştırma merkezleri açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından kalp krizi geçiren yeğenini tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kalp krizi geçiren yeğeni Halil Erdoğan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

AÇILIŞ SONRASI ÖZEL BİR HASTANEYE GİTTİ

Bir dizi program için Kocaeli'ye gelen Erdoğan, Kocaeli Üniversitesinin Umuttepe Yerleşkesi'ndeki sağlık tesisleri ve araştırma merkezleri açılış töreninin ardından Başiskele ilçesinde bir özel hastaneye geçti.

YEĞENİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın burada üç gün önce kalp krizi geçiren ve şu anda sağlık durumu iyi olan yeğeni Halil Erdoğan'ı ziyaret ettiği öğrenildi.

İÇERİDE 20 DAKİKA KALDI

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın da eşlik ettiği ziyaret yaklaşık 20 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalp krizi geçiren yeğenini hastanede ziyaret etti

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 00:04 - Kaynak: AA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalp krizi geçiren yeğenini hastanede ziyaret etti - Son Dakika


Son Dakika

CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu İnternet dolandırıcılarına karşı MASAK devrede: 76 firmaya 216 milyon liradan fazla ceza kesildi İstanbul Üsküdar'daki iki büfe yıkılıyor! İşletmeciler tepkili Park halindeki araca 32 dakika boyunca zarar veren trans birey, araçta 37 bin lira zarara yol açtı Kamu kurumlarına girişlerde HES kodu uygulaması bugün resmen başladı Alacaklısının çocuklarını kaçırıp pencereye kelepçeledi! Yetmedi, yolladığı fotoğraflarla babayı tehdit etti Sahibinin başında bıçakla beklediği ineği sucuk olmaktan itfaiye ekipleri kurtardı 8 kentte gök gürültülü sağanak yağış görülecek