Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrin Şehidinin Ailesine Ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrin Şehidinin Ailesine Ziyaret

6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Astsubay Üst Çavuş Musa Özalkan'ın Sincan'daki ailesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin'deki terör unsurlarına karşı düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerlerden Piyade Astsubay Üst Çavuş Musa Özalkan'ın Sincan'daki ailesini ziyaret etti.

BAKANLAR ERDOĞAN'A EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Beştepe'deki mesaisini tamamlamasının akabinde saat 22.00'de Sincan'a giderek Şehit Özalkan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Taziye ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya refakat ettiler.

KUR'AN OKUNDU, DUA EDİLDİ

Cumhurbaşkanı ve beraberindekileri şehidin babası Selahattin Özalkan karşıladı. Evin yanı başına kurulmuş olan taziye çadırında, başta Özalkan olmak üzere Afrin'de vatan uğruna can vermiş olan kahraman şehitler, Kur'an-ı Kerim tilaveti eşliğinde dualarla yad edildiler. İndirilmiş olan hatm-i şerifler de dua eşliğinde şehitlerin ruhlarına hediye edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra şehidin baba evinde aile bireyleriyle sohbet etti. AK Partili milletvekilleri Mahir Ünal, Mustafa Elitaş, Naci Bostancı ve Öznur Çalık da ziyarette hazır bulundular.
Korkunç İddia: Esad Afrin'e Askerlerini Değil, Topladığı PKK'lıları Gönderiyor Eskişehirspor Başkanı: Cumhurbaşkanımız "Stadın Adına ETİ Yakışır" Demişti

ABD'nin YPG'ye Verdiği Ağır Silahlara Karşı Raco'ya Anti Tank Füzeleri Yerleştirildi Abdullah Ağar'dan Afrin Harekatı İle İlgili Sosyal Medya Uyarısı: Kara Propagandaya Dikkat!