Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı - Son Dakika

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı

05.07.2016 10:11
Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı, System.String[]

Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde Cumhuriyet Meydanında yapılan Yer Altı Otoparkı hizmete açıldı.

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde Cumhuriyet Meydanında yapılan Yer Altı Otoparkı hizmete açıldı.

Taşköprü Belediyesi'nin yüzde 60 KUZKA destekli olarak hayata geçirdiği Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi ve Yeraltı Otoparkı Projesi tamamlandı. Cumhuriyet Meydanı'nın geçtiğimiz aylarda trafiğe açılması ve Atatürk anıtı ile çevre düzenlemesinin tamamlanmasının ardından Yeraltı Otoparkı'da faaliyete geçti.

Ramazan Bayramı öncesi açılan 80 araç kapasiteli otopark Bayram süresince trafiği rahatlatmak amacıyla ücretsiz olarak hizmet verecek.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Cumhuriyet Meydanı'nın düzenleme projesinin tamamlanmasının ardından bölgede sayılı konumda bulunan Yer Altı Otoparkı'nın da hizmete geçtiğini ve halkımızın Bayram yoğunluğunda rahat edebilmesi için bayram süresince otoparkın ücretsiz olduğunu ifade etti.

Arslan ayrıca Cumhuriyet Meydanı ve Yer altı Otoparkı'nın önümüzdeki günlerde resmi açılış programının da gerçekleşeceğini kaydetti. - KASTAMONU

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı
Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı Hizmete Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü türkücü Aydın Aydın arı kostümü giydi, hayvanlarla helalleşti Ünlü türkücü Aydın Aydın arı kostümü giydi, hayvanlarla helalleşti Çin'den dünyayı rahatlatacak açıklama: Kontrolden çıkan roketin zarara yol açma riski son derece düşük Çin'den dünyayı rahatlatacak açıklama: Kontrolden çıkan roketin zarara yol açma riski son derece düşük Geleceğin futbol yıldızı olmak isteyen 16 yaşındaki gencin hayallerini İsrail askerleri söndürdü Geleceğin futbol yıldızı olmak isteyen 16 yaşındaki gencin hayallerini İsrail askerleri söndürdü Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi "20'li yaşlar" akımı için önemli uyarı: Yüz ifadeleriniz kopyalanabilir ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok
Advertisement