Dan Brown'ın "Cehennem"İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek - Son Dakika

Dan Brown'ın "Cehennem"İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek

23.06.2016 21:14

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Filmin fragmanı Bir bölümü İstanbul'da çekilen, Dan Brown'un aynı adlı romanından uyarlanan "Cehennem" filmi 14 Ekim'de vizyona girecek.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Filmin fragmanı Bir bölümü İstanbul'da çekilen, Dan Brown'un aynı adlı romanından uyarlanan "Cehennem" filmi 14 Ekim'de vizyona girecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, filmin Türkçe alt yazılı ikinci fragmanı tüm dünyayla aynı anda yayımlandı.

Başrol oyuncusu Tom Hanks, Dan Brown'un "Da Vinci Şifresi", "Melekler ve Şeytanlar" kitaplarının da ana karakteri olan Robert Langdon'ı filmde yeniden canlandırıyor.

Yönetmenliğini Ron Howard'ın üstlendiği, senaryosunu ise David Koepp'in yazdığı filmde, Tom Hanks'a oyuncu Felicity Jones eşlik ediyor.

Dan Brown'ın Cehennem İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek
Dan Brown'ın Cehennem İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek
Dan Brown'ın Cehennem İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek
Dan Brown'ın Cehennem İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Dan Brown'ın 'Cehennem'İ 14 Ekim'de Vizyona Girecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

KPSS ön lisans sınavı başladı: Adayların heyecanına aileler dışarıdan ortak oluyor Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız Başına talih kuşu kondu! Bir yıl içinde 2 kere büyük ikramiyeyi kazandı 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil