Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi? - Son Dakika

Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi?

14.12.2014 18:05
Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi?, System.String[]

Bir klasik DeLorean spor otomobil meraklısı var ki, onları kesip biçerek limuzine veya arazi aracına çevirmekten hiç çekinmiyor.

Bir klasik DeLorean spor otomobil meraklısı var ki, onları kesip biçerek limuzine veya arazi aracına çevirmekten hiç çekinmiyor.

Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filmleri bir değil, birden fazla kuşağın üzerinde ciddi şekilde etkili oldu. En eğlenceli zamanda yolculuk örneklerini sunan filmlerin ne müziklerini unutabildik, ne gelecekteki uçan kaykaylarını, ne de bağcıkları kendi kendine bağlanan spor ayakkabılarını.

Serinin sevenlerinin asla aklından çıkmayacak bir başka ikon da, Profesör Emmett Brown ve Marty McFly'ın geleceğe ve geçmişe doğru ileri geri yolculuk yaptıklaarı klasik DeLorean spor araba oldu. John DeLorean tarafından tasarlanan çok havalı bu model, çeşitli performans sorunları yüzünden asla istediği kadar satılmadı. Ama DeLorean her zaman belli bir hayran kitlesine sahip oldu.

İşte bu hayranlardan biri de ABD'li Rich Weissensel. Weissensel eski ve kullanımı artık mümkün olmayan DeLorean arabaları ucuza alıp, kesip biçerek onları yepyeni şekillere sokmaya bayılan bir adam. DeLorean koleksiyonu içinde bir adet klasik ve modifiyesiz versiyon, bir adet Back To The Future versiyonu, bir adet altı yukarı açılan kapılı limuzin versiyonu ve bir de araziye uygun monster truck versiyonu bulunuyor.

Weissensel bu DeLorean merakını yaşı elverdiğince ve parası yettiğince devam ettireceğini söylüyor.

Bu ünlü aracın girdiği en ilginç şekillerden biri de, bir DeLorean uçan drone oldu.

The post DeLorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin mi appeared first on Silikon Vadisi TV.

Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi?
Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi?

- Kaynak: Siberguvenlikhaberleri

Son Dakika Teknoloji Delorean: O Bir Arazi Aracı mı? Yoksa Limuzin Mi? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağının yola serilmesi büyük tepki toplamıştı! Valilik, soruşturma başlattı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar