Son Dakika Haberleri: Demet Akalın 'Dünya Güzellerim' Programında Yer Almayacak!

Demet Akalın 'Dünya Güzellerim' Programında Yer Almayacak!

4 ay önce

Ünlü şarkıcının yeni sezonda Banu Alkan'ın yerine Dünya Güzellerim'e dahil olacağı iddia edilmişti. Akalın'dan cevap geldi.

Demet Akalın 'Dünya Güzellerim' Programında Yer Almayacak!, System.String[]

Show TV'nin gezi-eğlence programı Dünya Güzellerim'in yeni sezonunda,  Banu Alkan'ın yerine ünlü şarkıcı  Demet Akalın'ın dahil olacağı iddia edilmişti.

DEMET AKALIN ONUR AKAY'I YALANLADI

Ünlü şarkıcı  Demet Akalın, magazin dünyasının 'Felaket Tellalı' olarak ün yapan şarkıcı  Onur Akay'ın, kendisi ile ilgili ortaya attığı iddiayı yalanladı. 'Dünya Güzellerim'in yeni sezonunda  Banu Alkan'ın olmayacağını ve yerine  Demet Akalın'ın getirileceğini,  Instagram adresinden iddia eden ünlü şarkıcı  Onur Akay,  Demet Akalın tarafından yalanlandı.

'İŞİM GÜCÜM VAR BENİM'

Twitter adresinden bu iddia ile ilgili konuşan  Demet Akalın, "Ne alaka ya? Hiç böyle bir teklif gelmedi yalan haber. Ben o kadar boş muyum, işim gücüm var." açıklamasını yaptı. Akalın'ın açıklamasından hemen sonra, Akay yaptığı paylaşımı sildi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Son Ankette 3 Parti Barajı Geçti, İyi Parti ve HDP Çakıldı Final Yapacağı Konuşulan Çocuklar Duymasın, Dün Akşam Yayınlanmadı
Bakanlar Kurulunun Ardından, Flaş NATO Kararı: Türkiye, Katkı Sunmaya Devam Edecek