Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1) - Son Dakika

Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1)

09.06.2018 12:26
Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1)

Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA / İstanbul DHADemirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor.

Haber: Gülseli KENARLI- Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHA

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Demirören ailesinin Kanlıca'da bulunan evine sabah saatlerinde taziye ziyaretine gelenler arasında Şevket Sabancı, Demet Sabancı, Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı ve eski UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Hürriyet Gazetesi yazarı Sedat Ergin ve Emir Sarıgül de yer aldı. Yıldırım Demirören'in, taziye ziyaretine gelen Şevket Sabancı'yı uğurladığı görüldü.

Görüntü Dökümü:

--------------------

Meltem Demirören'in görüntüsü

Demet Sabancı'nın görüntüsü

Şenes Erzik'İn görüntüsü

Şevket Sabancı'nın görüntüsü

Yıldırım Demirören'in Şevket Sabancı'yı yolcu etmesi

Detaylar

YORUMLAR
500
Bakan Soylu: Biz depremi unutabiliriz ama deprem bizi unutmaz (3) Bakan Soylu: Biz depremi unutabiliriz ama deprem bizi unutmaz (3) İstanbul'da tartıştığı kişinin aracını yumruklayan sürücü gözaltına alındı İstanbul'da tartıştığı kişinin aracını yumruklayan sürücü gözaltına alındı Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement