Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1) - Son Dakika

Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1)

09.06.2018 13:10
Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1)

Gülseli KENARLI- Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul DHA - DEMİRÖREN Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor.

Gülseli KENARLI- Akın ÇELİKTAŞ/ İstanbul DHA - DEMİRÖREN Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Demirören ailesinin Kanlıca'da bulunan evine sabah saatlerinde taziye ziyaretine gelenler arasında Şevket Sabancı, Demet Sabancı, Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı ve eski UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Hürriyet Gazetesi yazarı Sedat Ergin ve Emir Sarıgül de yer aldı. Yıldırım Demirören'in, taziye ziyaretine gelen Şevket Sabancı'yı uğurladığı görüldü.

YORUMLAR
500
Mark van Bommel: Oldukça zor bir maç olacak Mark van Bommel: Oldukça zor bir maç olacak Erdinç Sözer: Hedefimiz yarın maçı kazanmak ve tur atlamak Erdinç Sözer: Hedefimiz yarın maçı kazanmak ve tur atlamak SULTANGAZİ'DE ASKER UĞURLAMASINDA HAVAYA ATEŞ ETTİLER SULTANGAZİ'DE ASKER UĞURLAMASINDA HAVAYA ATEŞ ETTİLER
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Demirören Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor (1) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement