Son Dakika Haberleri: Denizli-Ankara Karayolu Sel Nedeniyle Trafiğe Kapandı

Denizli-Ankara Karayolu Sel Nedeniyle Trafiğe Kapandı

6 ay önce

Denizli-Ankara karayolu, sağanak yağmur nedeniyle oluşan sel yüzünden ulaşıma kapandı. Kapanan yollarda birçok araç trafikte mahsur kalırken, araçlara itfaiye ekipleri yardım etti.

Denizli-Ankara Karayolu Sel Nedeniyle Trafiğe Kapandı, System.String[]

Denizli'de şiddetli sağanak yağmur nedeniyle bazı yollar suya gömülürken, çoğu ilçede de sel ve dolu yağışı felakete neden oldu. Kapanan yollarda birçok araç trafikte mahsur kalırken, araçlara itfaiye ekipleri yardıma gitti.

SEL SULARI NEDENİYLE ANKARA-DENİZLİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI

Denizli'de öğle saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli sağanak yağışlar bazı ilçelerde sele neden olurken merkeze bağlı yollarda trafik durdu. Meteoroloji tarafından şiddetli sağanak yağmur ve sel uyarısı yapılan bölgede özellikle güney ilçeleri Kale, Tavas, Beyağaç, Honaz, Çal, Çivril ve Çameli ilçelerinde şiddetli sağanak nedeniyle hayat olumsuz etkilendi.

YARDIM EKİPLERİ YOLUN TRAFİĞE AÇILMASI İÇİN YOĞUN ÇABA SARF ETTİ

Denizli Valiliğinden yapılan açıklamada, Denizli-Afyon karayolunun yarım saatten beri ulaşıma kapalı olduğu ve yolun trafiğe açılması için ekiplerin yoğun çaba sarf ettiği bildirildi.


YORUMLAR


Açılınca Para Basacak! Türkiye'nin En Büyük Baraj Projesinde Sona Gelindi TSK'nın Afrin'de Gözaltına Aldığı Şüphelilerin, İp Gibi Dizildiği Anların Görüntüleri Ortaya Çıktı

AK Parti'de Üç Büyükşehir İçin Temayülden Çıkan İsimler Netlik Kazandı