Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler - Son Dakika

Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler

31.10.2020 15:15

Bu akşam gökyüzünde gerçekleşecek olan ve 'mavi ay' olarak adlandırılan dolunayı yorumlayan ünlü astrolog Aysun Koç, dolunayın depreme etkisini de değerlendirerek "İzmir'den sonra, 16 Kasım'a kadar deprem riski devam ediyor maalesef" dedi.

Bu gece Mavi Dolunay, 76 yıl sonra ilk defa dünyanın her yerinden görüntülenecek. Bu çok nadir görülen olayın İzmir'de meydana gelen yıkıcı depremle ilgisi olup olmadığı sorusunu ünlü astrolog Aysun Koç yanıtladı.

İşte Aysun Koç'un konuyla ilgili değerlendirmesi;

"31 Ekim 17:49'da Boğa burcunun 08:38 derecesinde bir Uranüsyen Mavi Dolunay gerçekleşecek. Normalde bir ayda tek dolunay olur. Nadiren 2 dolunay olur. Bu nedenle bu ay olan ikinci dolunaya Mavi Dolunay diyoruz. Türkiye haritasının 12. evinde gerçekleşen dolunay İstanbul için 1. evde gerçekleşecek.

"16 KASIM'A KADAR DEPREM RİSKİ DEVAM EDİYOR"

Uranüs'le tam kavuşum halinde gerçekleşeceği için; beklenmeyeni bekle diyor adeta. Uranüs Boğa burcunda ve bu dolunayda başrolde olduğu için deprem zaten en belirgin etkisi. İzmir'den sonra, 16 Kasım'a kadar deprem riski devam ediyor maalesef. İkinci problemli konu olarak; Mavi Dolunay 12-6 aksında olduğu için, Covid 19 sebebiyle hastanelerin daha çok dolacağını öngörebiliriz. Hapishanelerle ilgili gelişmeler de olabilir. Üçüncüsü ise; maalesef ekonomik dengesizliğin devam etmesi. Ülke olarak gizli düşmanlıklara maruz kalabiliriz.

"EN SERT DOLUNAYLARDAN BİRİNİN ETKİSİNDEYİZ"

Bireysel anlamda evlilik ve ortaklıklarla ilgili ilişkileri ani sınavlar bekliyor. Bu etki İstanbul için daha belirgin olarak ortaya çıkıyor. Doğru iletişim kurarak sorunları daha hafif atlatma ihtimali var. Aile, ev ,emlak konularında ise; bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Kendinizi adayarak emek verdiğiniz bir konu varsa da; aniden güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır baktığım en sert dolunaylardan birinin etkisindeyiz. Değişime direnmenin bir netice vermeyeceğini deneyimleyeceğiz. Toplumun yüzde 80'ini olumsuz etkileyecek bu dolunay diğer yüzde 20'ye ise iyi gelecektir. Bu dönemi kolay atlatabilmek için; her zamankinden daha temkinli, sakin ve mümkün olduğunca izole geçirmek en iyisi. Bazı ani gelişen konularda da, değişen şartlara uyum sağlamaya çalışmalısınız.

HANGİ BURÇ NASIL ETKİLENECEK?

Mavi Dolunay'dan en çok etki alacak burçlar; Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burcunun ilk on beş gününde doğanlar. Dolunay'dan genel anlamda daha iyi etki alacak burçlar ise; Oğlak ve Başak burçları."

Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler

Son Dakika Yaşam Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler - Son Dakika


YORUMLAR (9)
  • Malatya : Ben bazrn bakiyomda du boga burcuyla ilgili hic bir astrolog iyi bisey dedigini jic hatitlamiyom her kotu olaylarin basinda hemen boga burcu var Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Manavmamsvbanab: Tabii ki de Ayın harekatları sonucunda Ayın yerçekimi bizimkisiyle çakışıyor da herşeye bu kadar inanmamak gerek herşeye gök cisimlerine bağlamayın... Yok satürn döndü, yok Güneşte patlama oldu.. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı
20:42