Derebucak'ta kaymakamlıktan vatandaşlara koronavirüs uyarısı - Son Dakika

Derebucak'ta kaymakamlıktan vatandaşlara koronavirüs uyarısı

15.08.2020 12:33
Derebucak'ta kaymakamlıktan vatandaşlara koronavirüs uyarısı, System.String[]

Derebucak Kaymakamlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu.

Derebucak Kaymakamlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu.

İlçe Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ilçede önlemlerin hiçbir aksaklığa meydan vermeyecek şekilde alındığı anımsatıldı.

Kovid-19 ile mücadelede vatandaşlara büyük sorumluluk düştüğü vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Lütfen maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim, zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım, bu süreci hiçbir vatandaşımız olumsuz bir şekilde etkilenmeden atlatmak için farkındalığımızı artıralım, bir süre daha toplu etkinliklerden, taziyelerden, uzak duralım. Test sonucu veya temas nedeniyle evinde izole edilen vatandaşlarımız, lütfen iyileşene kadar evlerimizden çıkmayalım. Evinde izole ve karantina kurallarına uymayan vatandaşlarımıza cezai işlem uygulanacak ve karantina yurtlarına yerleştirilecektir. Tüm vatandaşlarımıza ilanen duyurulur."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derebucak'ta kaymakamlıktan vatandaşlara koronavirüs uyarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'li bilim insanları katmanlı maske takmayı önerdi: Koronaya karşı yüzde 90 koruma sağlıyor Yaşlı adamın baltayla başına vurduğu karısı ağır yaralandı Lazio'daki ilk golünü atan Vedat Muriqi, İtalya'da manşetleri süsledi Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Üniversite öğrencisi pandemiyi fırsata çevirdi, kaz çiftliği kurdu Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı