DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan - Son Dakika

DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan

23.02.2016 08:18
DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan

DEVA, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği'nin Çeşme'de düzenlediği 37. Ulusal Solunum Kongresi anısına Ege Orman Vakfı işbirliği ile 1000 fidan bağışında bulundu.

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) tarafından Çeşme'de düzenlenen 37. Ulusal Solunum Kongresi anısına, Ege Orman Vakfı ile birlikte 2 bin fidanlık koru oluşturuldu. Türkiye'nin köklü ve yerli ilaç üreticisi DEVA, TÜSAD'a bu projesinde destek vererek 1000 fidan bağışında daha bulundu.

DEVA, bir yandan sağlıklı yarınlar için tedaviler geliştirip tıbbın hizmetine sunarken, bir yandan da daha sağlıklı yarınlar için belirli konularda farkındalık yaratmak amacıyla projeler üretiyor. Ormanların dünyamızın akciğerleri olduğu inancıyla, TÜSAD'a bu anlamlı projesinde destek olan DEVA, çevre bilincinin geliştirilmesi konusunda benzer projelere devam edecek.

YORUMLAR
500
Göreme'de Miss Cappadocia 2022 Güzellik Yarışması Göreme'de Miss Cappadocia 2022 Güzellik Yarışması MHP Genel Başkan Yardımcısı Aksu, esnaf ziyaretinde konuştu Açıklaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Aksu, esnaf ziyaretinde konuştu Açıklaması Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara'da sona erdi Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara'da sona erdi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement