DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan - Son Dakika

DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan

23.02.2016 08:18
DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan, System.String[]

DEVA, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği'nin Çeşme'de düzenlediği 37. Ulusal Solunum Kongresi anısına Ege Orman Vakfı işbirliği ile 1000 fidan bağışında bulundu.

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) tarafından Çeşme'de düzenlenen 37. Ulusal Solunum Kongresi anısına, Ege Orman Vakfı ile birlikte 2 bin fidanlık koru oluşturuldu. Türkiye'nin köklü ve yerli ilaç üreticisi DEVA, TÜSAD'a bu projesinde destek vererek 1000 fidan bağışında daha bulundu.

DEVA, bir yandan sağlıklı yarınlar için tedaviler geliştirip tıbbın hizmetine sunarken, bir yandan da daha sağlıklı yarınlar için belirli konularda farkındalık yaratmak amacıyla projeler üretiyor. Ormanların dünyamızın akciğerleri olduğu inancıyla, TÜSAD'a bu anlamlı projesinde destek olan DEVA, çevre bilincinin geliştirilmesi konusunda benzer projelere devam edecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel DEVA'dan Solunum İçin 1000 Fidan - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Tümer Metin'in sert eleştirileri sonrası Beşiktaş'tan çarpıcı paylaşım: Sergen Yalçın'ın yanındayız İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe İki kamyonun kafa kafaya çarpıştığı kazada, yol kan gölüne döndü: 3 ölü, 1 yaralı Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum