Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi - Son Dakika

Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi

02.12.2017 16:44
Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi, System.String[]

Hz. Muhammed’in dünyaya gelişinin 1447. Yılı dolayısıyla Develi Belediyesi ile İyi Dersler Okulları’nın ortaklaşa düzenlediği Mevlid Kandili Programı Mustafa Aksu Kültür Merkezinde yapıldı.

Hz. Muhammed'in dünyaya gelişinin 1447. Yılı dolayısıyla Develi Belediyesi ile İyi Dersler Okulları'nın ortaklaşa düzenlediği Mevlid Kandili Programı Mustafa Aksu Kültür Merkezinde yapıldı.

Develililerin yoğun katılım gösterdiği program Kuran'ı Kerim tilavetiyle başladı. Sonrasında okul öğrencilerinin şiir, ilahi ve tiyatro gösterileriyle devam eden programın konuşmacısı ise herkesin yakından tanıdığı araştırmacı-yazar Senai Demirci oldu. 'Nebi'nin İzinde' başlıklı sunumunda Hz. Peygamber'in hayatından ibretlik kesitler sunan Demirci "Kendisini rol model almamız için gönderilen alemlere rahmet Efendimiz (as)'ı anmaktan ziyade anlamaya daha muhtacız. İçinde yaşadığımız bunca sıkıntının ve buhranın içinden ancak O'nun (sav) ahlakıyla ahlaklanabilirsek kurtulabilir, dünyamızı da ahiretimizi de mamur edebiliriz" dedi.

Programın sonunda kitaplarını da imzalayan Senai Demirci'ye Develi Belediye Başkan Yardımcısı katılımlarından dolayı Türk Bayrağı hediye etti. - KAYSERİ

Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi
Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi
Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Develi'de Mevlid Kandili Programına Yoğun İlgi - Son Dakika


Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı