Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti - Son Dakika

Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti

04.11.2016 11:07
Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti, System.String[]

Devrek Belediye Meclisi 2016 yılı Kasım ayı toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında, 12 gündem maddesiyle gerçekleştirdi.

Devrek Belediye Meclisi 2016 yılı Kasım ayı toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında, 12 gündem maddesiyle gerçekleştirdi.

Devrek Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan belediye meclis toplantısı, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci Başkanlığında meclis salonunda toplandı. Kasım ayı toplantısında gündem maddeleri görüşüldü. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından yoklama ile başlayan toplantıda konuşan Mustafa Semerci, "Toplantımızın meclisimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Devrek Belediyesinin 2017 mali yılı analitik (Gelir-Gider) bütçesi, belediyenin 2017 mali yılı gelir tarifeleri, İmar Komisyonu kararları, Seyfi Kapucu'nun İsmetpaşa Mahallesi Hışıroğlu Çay Mevkii 129 ada 1 parselde imar planı değişiklik talebi, Zeynep Akkartal ve müştereklerinin İsmetpaşa Mahallesi Kumluk Sokak 69 ada 11 parselde imar planı değişiklik talebi, İsmetpaşa Mahallesi Mekik Sokak 325 ada 16 parselde imar planı değişiklik talebi, Ahmet Albayrak'ın ilçenin Karşıyaka Mahallesi Değirmençayı Sokak'a dedesi Ahmet Albayrak'ın isminin verilmesi talebi, Deniz Saraç'ın İsmetpaşa Mahallesi Yeşilbaşlar Sokak'a Şehit Üsteğmen Murat Taylan Öncel'in isminin verilmesi talebi, 100 kilometreye kadar yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunup, belediyenin D4 Yetki Belgesi düzenlenmesinde sakınca olmadığına dair uygunluk yazısı talep edenlerin dosyalarının görüşülmesi ve uygunluklarının belirlenmesi iş ve işlemleri için belediye encümenine yetki verilmesi, bu belgenin ücret tarifesinin belirlenmesi, Devrek Çayı ıslah çalışmaları bünyesinde üniversite bölgesine yapılacak olan köprünün şehir imar planına işlenmesi konusu, Mal müdürlüğünün İsmetpaşa Mahallesi Sazlık Çayı Mevkii 254 ada 48 parselde irtifak hakkı verilmesi konuları konuşuldu.

Gündem maddelerinin değerlendirilmesinin ardından toplantı sona erdi - ZONGULDAK

Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti
Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Devrek Belediyesi Aylık Meclis Toplantısı Gerçekleşti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Michael Frey'in koronavirüs testi pozitif çıktı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Evlilik vaadiyle dolandırılan yaşlı adamın tüm birikimi bir çırpıda gitti Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş