DHA DIŞ - ABD'de 'elektroşok teknesi' ile avlandılar - Son Dakika

DHA DIŞ - ABD'de 'elektroşok teknesi' ile avlandılar

6 ay önce

ABD'nin Kentucky eyaletinde doğal dengeyi bozacak sayıda çoğalan balıkların toplanması için balıklara 'elektroşok' verildi.

DHA DIŞ - ABD'de 'elektroşok teknesi' ile avlandılar, System.String[]

ABD'nin Kentucky eyaletinde doğal dengeyi bozacak sayıda çoğalan balıkların toplanması için balıklara 'elektroşok' verildi. O anlar kameralara yansıdı.

Kentucky Balık ve Vahşi Yaşam Kaynakları Departmanı, Barkley gölünde doğal dengeyi bozacak sayıda çoğalan balıkların yakalanıp toplanması için balıklara elektroşok verdiler. 'Elektroşok teknesi' ise Barkley Barajı'nda giden departman görevlilerinin, sudaki balıklara 'elektroşok' vermesi sonucu yüzlerce balığın aniden su üzerine atladığı o görüntüler ise kameralara yansıdı.

Yerel medyaya konuşan bir görevli ise sazanların Kentucky'ye yerel bir balık türü olmadığını belirterek "Eğer sazanlar için ekonomik bir talep olursa, daha fazla kişi onları avlayacak ve bu da sazanların sayılarını azaltacak" ifadelerini kullandı.

Görüntü Dökümü

--------------

-Baraja 'elektroşok' teknesi ile gelen görevliler

-Görevlilerin balıklara elektroşok vermesi

-Yüzlerce balığın aniden su üzerine atlaması

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2019 10:52 Kaynak: DHASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
Çukur'un merakla beklenen 84. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağatay kimi öldürdü? Vatandaşlara soruldu: Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? İşte dikkat çeken anket sonuçları

Son Dakika Haberleri