Dha İstanbul - Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2) - Son Dakika

Dha İstanbul - Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2)

23.04.2017 16:37
Dha İstanbul - Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2), System.String[]

Özgür ALTUNCU, İstanbulDHAEski YÖK Başkanı Prof. Dr Erdoğan Teziç 81 yaşında hayatını kaybetti.

Özgür ALTUNCU, İstanbulDHA

Eski YÖK Başkanı Prof. Dr Erdoğan Teziç 81 yaşında hayatını kaybetti. Daha önce kalp kapakçığı ameliyatı olan ve kalp yetmezliği tanısı konulan Teziç, Cuma akşamı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi acil servisine kaldırıldı.Teziç, burada yoğun bakıma alındı. Teziç bu sabah  yaşamını yitirdi.

ABD'DEKİ OĞLU BEKLENİYOR

Erdoğan Teziç'in ABD'da bulunan oğlu Kerem Teziç'in haberi alır almaz Türkiye'ye gelmek için yola çıktığı, geliş durumuna göre Teziç'in cenaze töreninin Salı ya da Çarşamba günü yapılacağı öğrenildi. İki oğlu bulunan Erdoğan Teziç'in Türkiye'de yaşayan diğer oğlu ve gelininin İstanbul'daki  evlerinde taziyeleri kabul ettikleri öğrenildi.

SON KEZ HAKKI DEVRİM'İN CENAZESİNDE

Erdoğan Teziç kameralar tarafından son kez Haziran ayında Gazeteci Hakkı Devrim'in cenazesinde görüntülenmiş mikrofonlara son kez o cenazede konuşmuştu.

Görüntü Dökümü:

Erdoğan Teziç'in arşiv görüntüleri

Devrim'in cenazesindeki görüntüsü ve açıklaması

DGS: 23.04.2017 - 13: 47 - Haber Kodu : 170423107

Dha İstanbul - Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dha İstanbul - Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2) - Son Dakika


Son Dakika

Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız Başına talih kuşu kondu! Bir yıl içinde 2 kere büyük ikramiyeyi kazandı 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil