Son Dakika Haberleri: Kilis ve Hatay'a Atılan Roketler Sonucu 25 Günde 9 Vatandaşımız Hayatını Kaybetti

Kilis ve Hatay'a Atılan Roketler Sonucu 25 Günde 9 Vatandaşımız Hayatını Kaybetti

10 ay önce

Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı günden bu yana teröristler tarafından Kilis ve Hatay'a 198 roket atıldı. Saldırılarda 9 kişi öldü, 100'ü aşkın kişi de yaralandı.

Suriye'nin Afrin kentinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı günden bu yana teröristler tarafından Kilis ve Hatay'a 198 roket atılmasıyla 9 sivil öldü, 100'ü aşkın kişi de yaralandı.

TERÖRİSTLER TÜRKİYE'Yİ HEDEF ALDI

Teröristlerin Türkiye'ye attığı roketler, insansız hava araçları (İHA) tarafından görüntülendi. Afrin'in batısında bulunan Cinderes bölgesinde kaydedilen İHA görüntülerinde, sivil kıyafet giyen teröristlerin, yerleşim alanları arasında, kamyonetin üzerine monte edilen roketleri Türkiye'ye ateşledikleri görüldü.

TERÖR HEDEFLERİ İMHA EDİLDİ

Teröristlerin saklandığı karargahın da havaya uçurulduğu yer alan görüntülerde, İHA'lar tarafından anbean takip edilen terör örgütleri mensuplarının saklandığı yerler, tam isabetle imha ediliyor.

LASTİK YAKIP GÖRÜŞÜ ENGELLİYORLAR

Görüntülerde teröristlerin gizlenip, jetler ve İHA'ların görüntü almasını engellemek için de lastik yakıp siyah duman çıkmasını sağladıkları ortaya çıktı. Teröristlerin yaktıkları lastikten çıkan siyah duman, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinden de görüldü.
Karakolun Önünde Drift Yapan Sürücüye Ceza Yağdı Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Çok Konuşulacak Yatak Pozu!

Oyuncu Başak Sayan'ı, Yıkan Ölüm Haberi!