Dikili Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor - Son Dakika

Dikili Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor

05.06.2014 10:51
Dikili Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor

Dikili Belediyesi, çevre temizliğini ve düzenini sağlamak için çalışmalarına her gün bir yenisini daha ekliyor.

24 Saat Aralıksız Hizmet

Dikili Belediyesi ekipleri dur durak bilmeden çalışmaları aralıksız sürdürüyor. 'Temiz bir Dikili için' tüm birimlerin seferber olduğu çalışmalarla Dikili Belediyesi, düzenli park bahçe ve yeşil alanlarına her gün bir yenisini daha ekliyor. Mutlu bir ilçe için temeli temizlik, bakım ve yeşil alanlar üzerine kurmanın önemine dikkat çeken Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, "Belediye ekiplerimizle birlikte yoğun çalışma temposuyla, Dikili ve Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsünde Dikili'ye bağlanan köyler ile Çandarlı'da tüm eksiklikleri gideriyoruz. Yeşil alanların çoğaltılması, var olan mevcut alanların korunması ve bakımlarının eksiksiz olarak tamamlanması için ekiplerimizle birlikte tüm Dikilimizde 24 saat aralıksız olarak çalışmayı sürdürüyoruz" dedi.

Cadde cadde, sokak sokak temizlik

Belediye ekiplerinin çevre temizliğine yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında tatilcilerin yoğun olarak yaşadığı bölgeler ile sitelerin bulunduğu bölgeler de, cadde, sokak ve derelerde çevre temizliği yapıldı. Cumhuriyet Mahallesi Kurtuluş Sitesi ile Demetevler, Öztop, Çınarkent, Beyazevler, Mutlu, Şenay, Billur Kent Siteleri civarında belediye ekipleri iş makineleri ile topyekûn temizlik gerçekleştirdi. Kabakum Deresi üzerinde bulunan köprüden geçen araçların görüş alanını engelleyen ve yolu kapatan sazlıklar da temizlenerek, sürücülerin karşı karşıya kaldığı tehlikenin önüne geçildi. Belediye ekipleri, cadde kenarlarında görüntü ve çevre kirliliğine neden olan molozları da kaldırdı. Turan Dursun Caddesi ile Uğur Mumcu ve Bahriye Üçok Caddeleri, ekiplerin iş makineleri ile yaptığı çalışmalarla temiz ve düzenli bir görünüme kavuştu. Başkan Tosun, "Yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği ve tatil yaptığı ilçemizi daha temiz görünüme kavuşturuyoruz. Dikilimize yakışır bir görünüm vermek için çevre temizliğine önem veriyoruz. Temiz ve çevreci bir Dikili için yürüttüğümüz çalışmalarımıza bütün hızıyla devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İzmir açıklarında 53 düzensiz göçmen kurtarıldı İzmir açıklarında 53 düzensiz göçmen kurtarıldı İzmir açıklarında 154 göçmen yakalandı, 66 düzensiz göçmen kurtarıldı İzmir açıklarında 154 göçmen yakalandı, 66 düzensiz göçmen kurtarıldı İzmir'de 154 göçmen yakalandı, 66 göçmen kurtarıldı İzmir'de 154 göçmen yakalandı, 66 göçmen kurtarıldı

Son Dakika Güncel Dikili Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor - Son Dakika


Advertisement