Dışarısı Fena Filmi - Son Dakika

Dışarısı Fena Filmi

05.02.2014 00:30
Dışarısı Fena Filmi, System.String[]

Dışarısı Fena filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Dışarısı Fena filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Tommy, masum olduğu halde arkadaşının işlediği suçu üzerine almıştır. Üç yılını demir parmaklıklar arkasında geçirdikten sonra sonunda kefaletle serbest bırakılır. Tek isteği rutin yaşamına geri dönmektir. Ancak ailesi ve arkadaşlarıyla yeniden bir araya geldiğinde anlar ki dışarıdaki yaşam içeridekinden daha zordur.

Yönetmen: Tim Allen

Senaryo: John Peaslee , Judd Pillot

Oyuncular: Julie Bowen, J.K. Simmons, Ray Liotta, Sigourney Weaver, Tim Allen

Filmin Türü: Komedi, Suç

Orijinal Adı: Crazy on the Outside

Yapımcı Firma: Boxing Cat Films

Yapım Yılı: 2010

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Fransızca

Filmin Süresi: 96 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Dışarısı Fena Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Dışarısı Fena Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var
Advertisement