Diyarbakır'da Üretilen Ürünler Erbil'de Sergilenecek - Son Dakika

Diyarbakır'da Üretilen Ürünler Erbil'de Sergilenecek

Diyarbakır'da üretilen ürünler Erbil'de sergilenecek.

Diyarbakır'da Üretilen Ürünler Erbil'de Sergilenecek, System.String[]

Diyarbakır'da üretilen ürünler Erbil'de sergilenecek.


Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, Irak'ın Erbil kentinde bu yıl 11'si düzenlenecek olan Uluslararası Yapı İnşaat, İnşaat Ekipmanları ve Belediye Ekipmanları Fuarı'nın 22 - 25 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyledi.


17 ülkeden 12 bin kişinin katılacağı uluslararası inşaat fuarına Diyarbakır OSB, Diyarbakır TSO ve Karacadağ Kalkanma Ajansı'nın da katılacağını vurgulayan Odabaşı, fuarda Diyarbakır'daki yatırım olanaklarını anlatıp, yabancı girişimcileri Diyarbakır'da yatırım yapmaya davet edeceklerini kaydetti.


Diyarbakır OSB'deki firmalardan 15'inin fuarda yer alacağını aktaran Odabaşı, şöyle konuştu:


"Diyarbakır'ın tarihi, 'ticaret merkezi' misyonunu yeniden canlandırmayı hedefliyoruz. Bunun için fuarlar başta olmak üzere her fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz. Her gün yerli ve yabancı girişimciler, yatırım olanaklarını incelemek üzere OSB'ye geliyor. Bizler girişimcilere devletin sağladığı imkanları anlatıyoruz. Orada OSB'yi tanıtarak yabancı girişimcileri buraya davet edeceğiz. Firmalarımız ise kendi ürünlerini tanıtarak dünya piyasasında söz sahibi olmaya çalışacak."


Son Dakika

Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğuna oturan Işıl Reçber'in kazanacağı ücret dudak uçuklattı Vefat eden 9 yaşındaki oğluyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ebru Şallı, herkesi duygulandırdı Oyuncu Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın defterini kapattı: Benim için bitmiştir Şahan Gökbakar, koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten kovduğu ileri sürülen güvenlik personelinin attığı veda mesajını paylaştı 45 yaşındaki Linet, havuz başında siyah bikinisiyle poz verdi Oyuncu Kaan Yıldırım'dan Hadise'ye çağrı: Baba olmak istiyorum Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor 22 yaşındaki Kylie Jenner, en çok para ödenen ünlü listesinde ilk sıraya yerleşti Eda Taşpınar, cüretkar bikinisiyle poz verdi Yağmalama görüntüleri ortaya çıkan ünlü YouTuber Jake Paul hakkında soruşturma başlatıldı İkinci kez kolundan sakatlanan Berkay Şahin, maskesini takmakta güçlük çekti Defne Samyeli, Baran Tınaz ve Deren Talu aşkına onay verdi Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi karakterini Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun canlandıracak Çukur'un Mahsun'u Berkay Ateş, 19 yaşındayken Tarkan'ın konserlerinde koruma olarak görev yaptığını anlattı