Doğa Koleji'nin t-MBA Öğrencileri Acun Ilıcalı'yı Ağırladı - Son Dakika

Doğa Koleji'nin t-MBA Öğrencileri Acun Ilıcalı'yı Ağırladı

Acun Ilıcalı, Doğa Koleji'nin genç girişimcilerine hayran kaldı.

Doğa Koleji'nin t-MBA Öğrencileri Acun Ilıcalı'yı Ağırladı, System.String[]

Doğa Koleji'nin liseler için işletme eğitimi veren özgün eğitim modeli t-MBA öğrencileri, iş, sanat ve medya dünyasının duayenleri ile buluşmaya devam ediyor. Son olarak, çiçeği burnunda medya patronu Acun Ilıcalı'yı ağırlayan Doğa Koleji t-MBA meclis başkanları, Ilıcalı ile girişimcilik ve medya üzerine uzun uzun sohbet etti.

Türkiye'de uluslararası akreditasyona sahip tek k-12 eğitim modeli olan t-MBA (MBA for teenagers), geleceğin başarılı ve vizyoner girişimcilerini yetiştirmek adına, her biri kendi alanında övgüyle söz edilen isimlerle öğrencileri buluşturmaya devam ediyor.

Lise düzeyine indirgenmiş bir MBA modeli olarak, sadece Doğa Koleji Anadolu Liseleri'nde uygulanan ve Uluslararası Akreditasyon Merkezi EdExcel tarafından onaylanan t-MBA'in girişimci öğrencileri, Doğa Koleji'nde medyanın dahi çocuğu Acun Ilıcalı'yı ağırladı.

Ilıcalı ile medya ve girişimcilik üzerine uzun uzun sohbet eden t-MBA öğrencileri, Ilıcalı'ya sordukları zor sorularla, Acun Ilıcalı'yı terletti.

Ilıcalı, yaklaşık 700 öğrencinin katıldığı toplantı salonuna öğrencilerin alkış ve tezahüratları arasında girdi. Okul havasının kendisini öğrencilik yıllarına geri götürdüğünü belirten Ilıcalı, "Burada öğrencilerle birlikte olmak çok güzel. İşim gereği Türkiye'nin pek çok bölgesinden lise öğrencileri ve gençlerle bir araya geliyorum. Ne kadar yetenekli olduklarını gözlemliyorum. Fırsat verildiği takdirde bu gençler dünyayı yerinden oynatır. Görüyorum ki, Doğa Koleji öğrencilerine pek çok fırsat sağlıyor" diye konuştu.

Şimdiye kadar düzenledikleri zirvelerle yerli ve yabancı pek çok ünlü iş adamı ile bir araya gelen t-MBA öğrencileri, Acun Ilıcalı'nın iş hayatındaki deneyimlerini dikkatle dinledi.

Haber Yayın Tarihi: 29.11.2013 09:37 - Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Doğa Koleji'nin t-MBA Öğrencileri Acun Ilıcalı'yı Ağırladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı Kaymakamlık uyardı: Dolandırıcıların ''Öğrencilere yardım kampanyası'' tuzağına düşmeyin Kahramanmaraşlı kebapçı, çalışacak eleman bulamayınca çareyi yazdığı ilanda içini dökmekte buldu Polisin ceza yazıp, maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı Yılanların çiftleşme dansını çekmek isterken neye uğradıklarını şaşırdılar Türkiye'de 5 gün önce yapılan korona aşısından ilk bulgular geldi: Ciddi yan etki yok Yolda yürüyen kadını aracına davet edip "mimik tacizi"nde bulunan şahıs yakayı ele verdi Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı