Son Dakika Haberleri: Doğu Ekspresi'ne Renkli Karşılama

Doğu Ekspresi'ne Renkli Karşılama

12 ay önce

Doğu Ekspresi'ne renkli karşılama Mehteran ve halk oyunları ekiplerinin gösterisiyle karşılanan yolcular, davul zurna eşliğinde halay çektiERZURUM - Ankara'dan Erzurum'a gelen Doğu Ekspresi yolcuları mehteran ve halk oyunları ekiplerinin gösterisiyle karşılandı.

Doğu Ekspresi'ne renkli karşılama
Mehteran ve halk oyunları ekiplerinin gösterisiyle karşılanan yolcular, davul zurna eşliğinde halay çekti

ERZURUM - Ankara'dan Erzurum'a gelen Doğu Ekspresi yolcuları mehteran ve halk oyunları ekiplerinin gösterisiyle karşılandı. Renkli karşılama töreninde 390 yolcu davul zurna eşliğinde halay çekti.
Doğu Ekspresi treniyle Ankara'dan yola çıkıp yaklaşık 21 saatlik yolculuğun ardından Erzurum'a gelen yolculara Erzurum Garında karşılama etkinliği düzenlendi. Erzurum Büyükşehir Belediyesince düzenlenen karşılama etkinliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve il genel meclisi üyeleri yolculara hediye taktim etti. Trene binerek vagonları ziyaret eden Başkan Sekmen, yolcularla sohbet etti.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Mehteran ve Halk Oyunları ekiplerinin gösterisinin ardından alanı dolduran yolcular davul zurna eşliğinde halay çekti. Erzurum'a geldiklerinde coşkulu bir karşılamayla karşılaşan Doğu Ekspresi yolcuları, durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Doğu Ekspresine ilginin her geçen gün arttığını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Devlet Demir Yollarının bu hizmeti hakikaten güzel bir hizmet. Ülkemizin Batısından Doğusuna gelen vatandaşlar buraların güzelliklerini görüyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor" dedi.Karne Korkusuyla Evden Kaçan Liseli 3 Kız, Cep Telefonu Sinyaliyle Bulundu Müjde Ar, Makyajsız Hali ile Takipçilerini Şaşırttı

Enes Batur, "Aylık Kazancın Ne Kadar?" Sorusuna Yanıt Verdi