Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor - Son Dakika

Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor

06.04.2016 13:03
Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor, System.String[]

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün modern bir yaşam merkezi yapma sözü verdiği Dokuma Fabrikası’nda şenlikler düzenlenmeye başlıyor.

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü'nün modern bir yaşam merkezi yapma sözü verdiği Dokuma Fabrikası'nda şenlikler düzenlenmeye başlıyor.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü'nün halka açtığı Dokuma Fabrikası, Antalya'nın yeni şenlik alanı halini alıyor. Yaklaşık 14 yıldır Antalyalılara kapalı olan Dokuma Fabrikası alanını, kent ormanının hizmete girmesiyle halka açan Başkan Tütüncü, 488 dönümden oluşan alanın modern bir yaşam yeri olması için çabalıyor. Bu doğrultuda geçen yıl yapılan uçurtma şenliği gibi etkinliklerin ardından, bu yıl da 'Dokuma Şenlikleri' adı altında bir dizi şenlik planlandı.

Bu yılın ilk şenliği, 9 ile 10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Türkiye'de bir döneme damga vurmuş Murat 124 marka otomobil sahiplerinden oluşan Kulüp 124 ile birlikte Mobylette ve Jawa Motosiklet Kulübü üyeleri, araçlarıyla sergi oluşturacak. Türkiye'nin yaklaşık 20 ilinden gelecek olan araç kolleksiyonerleri, burada kamp kuracak. Üyeler, gelen ziyaretçilere araçlar hakkında bilgi verecekler.

Kulüp 124 üyeleri ayrıca, eski eşyalardan oluşan sergilerini de getiriyor. Özellikle yolculuk ile ilgi bavullar, çantalar, hediyelik eşyalar, gramafonlar gibi eski eşyalar, Murat 124 model araçların yanı başında sergilenecek.

Şenliğin ikinci günü olan 10 Nisan'da, saat 14.00'te '70'ler Konseri' düzenlenecek. eçtiğimiz aylarda Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde yapılan konserin solisti, yine O Ses Türkiye'nin Antalyalı finalistlerinden Özgecan Güven olacak. Konserde Yasemin Kumral'ın 'Bimbambom', Tanju Okan'dan 'Öyle sarhoş olsam ki', Uğur Akdora'dan 'Neler oluyor hayatta', İlhan İrem'den 'Anlasana', Neşe Karaböcek'den 'Arım balım', Füsun Önal'dan 'Ah nerede', Erkin Koray'dan 'Çöpçüler', Emel Sayın'dan 'Mavi boncuk', Alpay'dan 'Fabrika kızı' o dönemin hit şarkılarından oluşacak repertuarıyla, halkla buluşacak.

Dokuma alanından bir sonraki şenlik, 21 Nisan'da yapılacak. Bu tarihteki uçurtma şenliğinde, 7'den 70'e katılım bekleniyor. Sadece çocukların değil, çocuklarıyla birlikte velilerin de eğlendiği uçurtma şenliği, burada ikinci kez yapılacak. - ANTALYA

Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor
Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor
Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dokuma Fabrikası'nda Şenlikler Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor 2021'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Steven ve Çağrı birbirine giriyor Kanser sandılar, biyopsi bile yapıldı; akciğerinden 32 yıl sonra çam fıstığı çıktı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika'da kutladı Irak'ta kuş gribi alarmı! 60 bin tavuk itlaf edildi Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu