Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çift, bu kez de marketin otoparkında rezil halde yakalandı - Son Dakika

Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çift, bu kez de marketin otoparkında rezil halde yakalandı

28.01.2021 16:29

Amerika'nın Carolina eyaletinde yaşayan Eric Harmon ve Lori Harmon çiftinin cinsel ilişki skandalları bitmek bilmiyor. Lunaparkta çocukların önünde cinsel ilişkiye girmelerinden dolayı tutuklanan çift, bu kez de çocuk parkında ve bir marketin otoparkında cinsel ilişkiye girdi. Polise teslim olan çift, kefaretle serbest bırakıldı.

Amerikalı çift, geçtiğimiz aylarda gittikleri lunaparkta bulunan dönme dolabın üzerine çıkıp aile ve çocukların önünde cinsel ilişkiye girmişlerdi. Davaları süren çift, bu kez de çocuk parkında ve bir marketin otoparkında cinsel ilişkiye girdi. Kendi iradeleriyle polis merkezine giden çift, kefaretle serbest bırakıldı.

Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çiftin skandalları devam ediyor

TEK YAPTIKLARI CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK DEĞİL!

Polis ekipleri, porno yıldızı olduğu öne sürülen çift hakkında iddianame hazırladı. Kamuya açık alanlarda cinsel ilişkiye girmenin yanı sıra 36 yaşındaki adamın, bir parkta herkesin gözü önünde cinsel organını çıkarıp idrarını yaptığı belirtildi.

Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çiftin skandalları devam ediyor
Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çiftin skandalları devam ediyor
Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çift, bu kez de marketin otoparkında rezil halde yakalandı

Son Dakika Dünya Dönme dolapta cinsel ilişkiye giren çift, bu kez de marketin otoparkında rezil halde yakalandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı Bahamalar'daki sahilde üzerinde Rusça yazılar olan gizemli bir titanyum küre bulundu Maltepe Belediyesi işçilerle anlaştı, net ücret 4 bin 700 lira oldu Tuba Büyüküstün'ü görenler tanıyamadı! Joker'in kız arkadaşı Harley Quinn oldu Bakan Selçuk'tan 'özür' paylaşımı: Vaka artışı yeniden değerlendirme zorunluluğunu doğurmuştur Leipzig'e galibiyeti getiren Sörloth, Mönchengladbach cephesinin tepkisini çekti Yunanistan'da "Osmanlı definesi" furyası başladı, cihazı alan kazıya koştu! 500 milyon dolarlık hazine iddiası Normalleşme bekleyen İstanbullulara kötü haberi Bilim Kurulu üyesi verdi: Tam açılmayı konuşmak için erken