Son Dakika Haberleri: Dücane Cündioğlu'ndan Bersay İletişim Enstitüsü'nde Felsefe Dersleri

Dücane Cündioğlu'ndan Bersay İletişim Enstitüsü'nde Felsefe Dersleri

6 yıl önce

Felsefeci ve düşünür Dücane Cündioğlu, Bersay İletişim Enstitüsü'nde "Felsefe Dersleri" vermeye başlıyor.

Dücane Cündioğlu'ndan Bersay İletişim Enstitüsü'nde Felsefe Dersleri, System.String[]

Felsefeci ve düşünür Dücane Cündioğlu, Bersay İletişim Enstitüsü'nde "Felsefe Dersleri" vermeye başlıyor. Cündioğlu'nun "1+1=1" konulu ilk dersi, 23 Kasım 2013 tarihinde Profilo Plaza Konferans Salonu'nda düzenleniyor.

Felsefeci ve yazar kimliğiyle, 20'yi aşkın eseriyle, Türkiye'deki entelektüel dünyanın aykırı düşünürlerinden biri olarak tanınan Dücane Cündioğlu, Bersay İletişim Enstitüsü'nde "Felsefe Dersleri" genel başlığı altında bir dizi konferans gerçekleştirecek. Cündioğlu'nun "1+1=1" konulu ilk dersi, 23 Kasım Cumartesi günü Bersay İletişim Enstitüsü ve Grup şirketlerinin de yer aldığı Mecidiyeköy'deki Profilo Plaza'da gerçekleşecek.

Daha önce aralarında Atatürk Kitaplığı, Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi, Pera Müzesi, Bersay İletişim Enstitüsü ve Anadolu'daki pek çok üniversitede konferanslar veren Dücane Cündioğlu'nun, gelecek aylardaki Felsefe Dersleri'nin programı şöyle:

Aralık: Yorum Yorar (Simgelere Dair),
Ocak: Kozmopolites (Uygarlığın Özüne Dair),
Şubat: Cebrail'in Kanatları: (Muhayyileye Dair)

Program

Yer: Profilo Toplantı Salonu, Profilo Plaza, Mecidiyeköy – İstanbul
Saat: 14:00-17:00
Safiye Soyman, Duş İtirafıyla Hayranlarının Midesini Bulandırdı! Seçime 5 Gün Kala Son Anket! 2 Büyükşehir El Değiştiriyor Hurda Malzemelerden 2 Bin 500 Liraya Otomobil Yaptı