"Düğüm Salonu" Ekibi Düğün Bastı! - Son Dakika

"Düğüm Salonu" Ekibi Düğün Bastı!

20.03.2018 14:55

Yılın düğünü "Düğüm Salonu" filminin oyuncuları İzmir'in altını üstüne getirdi!

Vizyona giren filmleriyle sinemaseverler ile buluşmak için İzmir'e giden Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel ve filmin yönetmeni Hakan Algül, aynı akşam içinde arka arkaya 3 düğüne giderek 3 çifte sürpriz yaptı. Çekimleri de İzmir Buca'da gerçekleşen filmde, yan yana iki düğün salonundaki olaylı düğünlerin gelinlerini ve damatlarını canlandıran oyuncular "Filmde bizim düğünler düğüm oldu, sizinkiler öyle olmasın" dedi ve tüm yeni çiftlere mutluluklar diledi.

DAVETSİZ MİSAFİRİN BÖYLESİ!

Hayatlarının en mutlu günlerinde karşılarında oyuncuları gören gelin ve damatlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Oyuncular yeni evlenen 3 çiftle göbek de attı! Hakan Algül, Şahin Irmak, İrem Sak ve Emre Karayel hem gelin ve damatlarla, hem de düğün davetlileriyle bol bol fotoğraf çektirdi! Film ekibi önce Levent Marina'daki Merve Aycan'ın düğününe, sonrasında ise Güzelbahçe'deki Bekir ve Sema'nın düğününe, en son da Funda ve İbrahim'in Narlıdere'deki düğününe baskın yaptı.

Gelin ve Damatların İsimleri:

Funda ve İbrahim (Bordo Düğün Salonu/ Narlıdere)

Bekir ve Sema (Parc Ceramonie Kılızman/ Güzelbahçe)

Merve ve Aycan (Aqua Marin/ Levent Marina)

Yan yana iki düğün, birbirine hiç benzemeyen sekiz dünür, alakasız iki gelin ve evlere şenlik bir takı töreni! Altınların buzdolapları ile yarıştığı törende, bir gelin takıların diğer gelin ise yan salonun damadının peşinde! Damatlardan birinin Şahin Irmak (Serkan), diğerinin Emre Karayel (Tarık) tarafından canlandırıldığı filmde, birbirinden tamamen farklı tarzları ile iki gelini de Gonca Vuslateri (Buse) ve İrem Sak (Hülya) canlandırıyor.

Yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği BKM yapımı "Düğüm Salonu", Profilo ana desteğiyle sinemalarda!

"DÜĞÜM SALONU" EKİBİ İZMİR MARŞI İLE KARŞILANDI!

İzmirliler İzmir Marşı'nı bu sefer "Düğüm Salonu" için söyledi. "Düğüm Salonu" film ekibi İzmirlilerle buluştu yer yerinden oynadı!

İzmir Optimum'daki kalabalığın, yönetmen Hakan Algül, oyuncular Şahin Irmak, İrem Sak ve Emre Karayel'i coşkulu karşılaması görülmeye değerdi. Çekimleri de İzmir Buca'da gerçekleşen filmin ekibi, evinde İzmir Marşı'yla karşılandı!

BKM Ege bölge temsilciliği Devajans tarafından gerçekleştirilen organizasyon , "Düğüm Salonu" ekibinin konfetiler eşliğinde salona girmesiyle başladı. Başından sonunda alkışlar ve kahkahalarla izlenen film, yine yüzlerce sinemaseverin hep bir ağızdan filmin sonundaki İzmir Marşı'nı ayakta alkışlayarak eşlik etmesiyle final yaptı.

Ekip, karşılaştıkları sevgi seli karşısında yaşadıkları mutluluğu sevenleriyle paylaştı. Filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Karşıyakalı Şahin Irmak: "Aradığımız coşkuyu İzmir'de bulduk. Bir İzmir filmi yaptık, bugünü de iple çekiyorduk. Bir Karşıyakalı olarak ilk senaryomun İzmir'de geçmesini çok istiyordum. Böyle bir coşkuyla karşılaşınca da burada, 'İyi ki böyle bir film yapmışız' dedim. Öyle iyi geliyorsunuz ki bize, film çekerken de öyleydi. İyi ki İzmirliyim iyi ki varsınız" dedi.

BİZ SİZİ HAK EDECEK NE YAPTIK?

Kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen İrem Sak: "Ne kadar kalabalık, çok mutluyum. "Düğüm Salonu"nu çektik, çok da eğlendik ama üstüne böyle güzellikler de görünce 'Biz sizi hak edecek ne yaptık?' diye soruyorum kendime" dedi.

"Keşke ben de İzmirli olsaydım" diyen Emre Karayel: "Çok güzelsiniz. İzmir'i çok seviyorum. Keşke ben de İzmirli olsaydım. Filmi Buca'da çektik. Ben filmi ekiple beraber İstanbul'da izleyemedim. Kendimi İzmir'e sakladım, hep beraber bir İzmir Marşı söyleyelim mi?" deyince kalabalık hep bir ağızdan bir kez daha İzmir Marşı'nı seslendirdi.

 Düğüm Salonu Ekibi Düğün Bastı!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Düğüm Salonu' Ekibi Düğün Bastı! - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kongreye katılmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe'den yanıt 23:39 Kongreye katılmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe'den yanıt Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı İngiltere, Türkiye'yi kırmızı listeden yine çıkarmadı 22:50 İngiltere, Türkiye'yi kırmızı listeden yine çıkarmadı
Marcus, Şevval Şahin'i kıskanınca Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize attı! Lüks mekandakiler dondu kaldı 22:33 Marcus, Şevval Şahin'i kıskanınca Sabancıların torunu Kerem Kamışlı'yı denize attı! Lüks mekandakiler dondu kaldı Askerlerin yargılanmasıyla ilgili yeni düzenleme Meclis'te kabul edildi 21:38 Askerlerin yargılanmasıyla ilgili yeni düzenleme Meclis'te kabul edildi Galatasaray taraftarının mest olduğu anlar! Fatih Terim, Burak Elmas ve Bahattin Demirbilek bir araya geldi 20:50 Galatasaray taraftarının mest olduğu anlar! Fatih Terim, Burak Elmas ve Bahattin Demirbilek bir araya geldi
Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu 20:06 Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim
Advertisement