Dumlusu Köyü Dinlenme Tesisleri Açıldı - Son Dakika

Dumlusu Köyü Dinlenme Tesisleri Açıldı

19.06.2011 12:28
Dumlusu Köyü Dinlenme Tesisleri Açıldı, System.String[]

Of ilçesine bağlı Dumlusu köyünde, gazeteci Şemsettin Öztürk'e ait dinlenme tesisleri, düzenlenen törenle açıldı.

Of ilçesine bağlı Dumlusu köyünde, gazeteci Şemsettin Öztürk'e ait dinlenme tesisleri, düzenlenen törenle açıldı.

Of- Çaykara karayolunun 5 kilometresinde bulunan Dumlusu köyü girişindeki tesisin açılışına, AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kansız, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Of Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, ÇAYKUR Çamlı Çay Fabrikası Müdürü Yaşar Çakıroğlu, Of Din Görevlileri Derneği Başkanı İsmail Küçükakyüz ve vatandaşlar katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kansız, açılışta yaptığı konuşmada, turizmin bacasız bir sanayi olduğunu belirterek, bölgede bu tür turizm girişimlerinin desteklenmesi ve işletmelerin sayısının artması gerektiğini söyledi.

Konuşmaların ardından Of Din Görevlileri Derneği Başkanı Küçükakyüz'ün yaptığı dua sonrası dinlenme tesisi hizmete açıldı.

- TRABZON

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dumlusu Köyü Dinlenme Tesisleri Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı sonrası oluşan kartpostallık manzara drone ile görüntülendi Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Deniz Akkaya, küvet pozuna yapılan yoruma sinirlendi: Yahu bir uzayın şu sayfadan Bülent Ersoy'un son paylaşımı hayranlarını şaşırttı! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cani koca, kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşladı Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi