Dün akşam evlenen oyuncu Naz Elmas'ın kolundaki morluklar dikkat çekti - Son Dakika

Dün akşam evlenen oyuncu Naz Elmas'ın kolundaki morluklar dikkat çekti

16.12.2019 09:51

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide rol alan oyuncu Naz Elmas, dün akşam Erol Özmandıracı ile evlendi. Elmas'ın kolundaki morluklar ise sevenlerini korkuttu.

36 yaşındaki başarılı oyuncu Naz Elmas, bir süredir birlikte olduğu 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile Esma Sultan Yalısı'nda nikah masasına oturdu. Düğünde sade bir gelinlik tercih eden Naz Elmas'ın kolunda meydana gelen morluklar ise dikkat çekti.

NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ ÜNLÜ İSİMLER YAPTI

Ünlü isimler, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile nikah masasına oturan Naz Elmas'ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Çiftin düğün törenlerine Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ve Engin Altan Düzyatan gibi isimler katıldı. Çiftin nikah şahitliğini ise Bedrettin Dalan, Abdurrahim Albayrak, Ahmet Güneştekin ve Ömer Cansever yaptı.

KOLUNDAKİ MORLUKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Mutluluğu gözlerinden okunan Naz Elmas'ın kolundaki morluklar ise herkesi korkuttu. Gelin arabasından inerken fotoğrafları çekilen Elmas'ın kolunun iç kısımlarında oluşan morlukların aşı sonucu meydana gelebileceği üzerinde duruldu. Düğün sonrası kamera karşısına geçen Naz Elmas, çok mutlu olduğunu söyleyerek "Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol'u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım" dedi.

Dün akşam evlenen oyuncu Naz Elmas'ın kolundaki morluklar dikkat çekti

Son Dakika Magazin Dün akşam evlenen oyuncu Naz Elmas'ın kolundaki morluklar dikkat çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (35)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı