"Early Night" Partileri Dj Suat Ateşdağlı ile Başladı - Son Dakika

"Early Night" Partileri Dj Suat Ateşdağlı ile Başladı

06.11.2015 08:08

Etiler'in fark yaratan mekanı The Galliard "Early Night" konsepti ile yepyeni bir eğlence akımına öncülük ediyor.

Geceye erken başlamak isteyenlere müzik dolu bir eğlence sunan The Galliard "Early Night"ın dün akşam gerçekleşen ilk partisinde set ünlü Dj Suat Ateşdağlı'ya emanetti. Ceylan Çapa, Ayşe Tolga ve Eylem Şenkal gibi ünlü isimlerin akınına uğrayan "Early Night" her Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü farklı Dj'ler eşliğinde İstanbul gece hayatının favorisi olacak.

Fine dining konsepti ile Batı Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan The Galliard giriş katında yer alan yepyeni brasserie konsepti ile geceye erken başlamak isteyenlere müzik dolu bir alternatif sunuyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi "Early Night" konsepti ile hız kesmeden devam edecek partilerin ilki dün gece ünlü Dj Suat Ateşdağlı'nın muhteşem performansıyla start aldı. Ceylan Çapa, Ayşe Tolga ve Eylem Şenkal gibi ünlü isimlerin de katıldığı partide Dj Suat Ateşdağlı performansı eşliğinde ziyaretçiler gece boyunca dans ettiler. Yeni konsepti ile İstanbul gece hayatına hızlı bir giriş yapan The Galliard bu yıl eğlenceye erken başlamak isteyenlerin favorisi olmaya aday.

 Early Night Partileri Dj Suat Ateşdağlı ile Başladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Early Night' Partileri Dj Suat Ateşdağlı ile Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oğluna kardan temsili pasta yaparak doğum günü sürprizi yaptı EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Yaptığı işin parasını alamayınca intihara kalkıştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Babasıyla odun toplamaya giden minik Damla, üstüne düşen odunların altında kalarak yaşamını yitirdi Reuters'a konuşan hükümet yetkilisi: Sokağa çıkma ve seyahat kısıtlaması genişletiliyor Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu