Edremit Belediye Başkanı Saka, Ajdar Twiti ile İlgili Konuştu - Son Dakika

Edremit Belediye Başkanı Saka, Ajdar Twiti ile İlgili Konuştu

03.02.2015 16:43
Edremit Belediye Başkanı Saka, Ajdar Twiti ile İlgili Konuştu

Balıkesir’in Edremit Belediyesi ile Ajdar arasında yaşanan twit polemiği üzerine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka açıklamada bulundu.

Balıkesir'in Edremit Belediyesi ile Ajdar arasında yaşanan twit polemiği üzerine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka açıklamada bulundu.

Twitter hesabı üzerinden Edremit Belediyesi'ne "Yeni albümüm için klipleri Edremit'te çekeceğim nereleri önerirsin @EdremitBelediye?" diyen Ajdar'a belediyenin resmi hesabından, "Hangi tarihlerde? Ona göre belediyeyi kapatalım" cevabı geldi. Belediyenin verdiği bu cevap bir çok kullanıcı tarafından sosyal medyadan paylaşıldı. Bu mesajın ardından sessizliğini bozan Ajdar, "Edremit Belediyesi'nin attığı bu twit sanatçıya verilen değeri göstermektedir. Sizi fanlarıma havale ediyorum" dedi.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka"Bu konuyla ilgili birimimizde çalışan arkadaşlarımız bir cevap vermişler. Bu cevaba istinaden de Türkiye'de önemli oranda tepki almış. Bu tepkilerin çok büyük bölümü olumlu yönde. Demek ki arkadaşlarımızın yaptığı iş doğru bir iş. Bu şekilde Edremit'in tanıtımına oldukça büyük oranda katkıda bulunmuş arkadaşlar."dedi.

Belediye olarak sanata ve sanatçıya verdikleri değere değinen Başkan Saka "Sanata bakış açısına bağlı herşey, Gerçekten sanatçılara, sanata bizim kadar değer veren belediyenin çok az olduğunu ben biliyorum. Çünkü sanatın olmadığı bir toplumun, kanatları olmayan bir kuş gibi, ancak yerlerde gezebileceğini, uçamayacağını bilen bir kişiyim. Bu doğrultuda da belediyemiz sanata, sanatçıya, kültüre hakikaten gereken değeri vermektedir."diyerek tartışmaya son noktayı koydu. - BALIKESİR

Manyas'ta ev yangını: 2 yaralı Manyas'ta ev yangını: 2 yaralı Son dakika haberleri... Balıkesir'de çıkan yangında yaşlı çift yaralandı Son dakika haberleri... Balıkesir'de çıkan yangında yaşlı çift yaralandı Bandırma'da atık su arıtma tesisinin yapımı hız kazandı Bandırma'da atık su arıtma tesisinin yapımı hız kazandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Edremit Belediye Başkanı Saka, Ajdar Twiti ile İlgili Konuştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement