The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı - Son Dakika

The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı

2 ay önce

Dünyaca ünlü İngiliz rock grubu The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü, 170 bin Euro'ya yani yaklaşık 970 bin TL'ye satıldı.

Dünyaca ünlü İngiliz rock grubu The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 1960'lı yıllarda şoförlüğünü yapan Alan Herring tarafından 170 bin Euro'ya (Yaklaşık 970 bin TL) satıldı.

Ünlü The Beatles grubunun gitaristi John Lennon'un baterist Ringo Starr'ın arabasının arka koltuğunda unuttuğu güneş gözlüğü Londra'da düzenlenen açık arttırmayla 170 bin Euro'ya satıldı. Gözlük 1960'lı yıllarda The Beatles grubunda sürücü olarak çalışan Alan Herring tarafından satıldı.

970 bin TL'ye satılan gözlük

GÖZLÜĞÜ 51 SENE SAKLAMIŞ

Herring, "Ringo Starr'ın arabasına John Lennon, Ringo Starr ve George Harrison'u aldım. Onları ofise bıraktım. John Lennon'un güneş gözlüğünü arka koltukta unuttuğunu fark ettim. Daha sonra John o gözlüğü bana hediye etti. Bu gözlüğü 51 sene sakladım" ifadelerini kullandı.

The Beatles'ın gitaristi John Lennon

BİR KOLYE DE 80 BİN LİRAYA SATILDI

Öte yandan, aynı müzayedede isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi tarafından The Beatles grubunun gitaristi George Harrison ait olan bir kolye ise 12 bin Euro'ya (Yaklaşık 80 bin TL) satıldı.

The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı
Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 01:37 

YORUMLAR


Son Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisi yemekte olay çıkardı! Hesap kavgası mahkemelik etti

Son Dakika Haberleri