The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı - Son Dakika

The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı

14.12.2019 13:37

Dünyaca ünlü İngiliz rock grubu The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü, 170 bin Euro'ya yani yaklaşık 970 bin TL'ye satıldı.

Dünyaca ünlü İngiliz rock grubu The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 1960'lı yıllarda şoförlüğünü yapan Alan Herring tarafından 170 bin Euro'ya (Yaklaşık 970 bin TL) satıldı.

Ünlü The Beatles grubunun gitaristi John Lennon'un baterist Ringo Starr'ın arabasının arka koltuğunda unuttuğu güneş gözlüğü Londra'da düzenlenen açık arttırmayla 170 bin Euro'ya satıldı. Gözlük 1960'lı yıllarda The Beatles grubunda sürücü olarak çalışan Alan Herring tarafından satıldı.

970 bin TL'ye satılan gözlük

GÖZLÜĞÜ 51 SENE SAKLAMIŞ

Herring, "Ringo Starr'ın arabasına John Lennon, Ringo Starr ve George Harrison'u aldım. Onları ofise bıraktım. John Lennon'un güneş gözlüğünü arka koltukta unuttuğunu fark ettim. Daha sonra John o gözlüğü bana hediye etti. Bu gözlüğü 51 sene sakladım" ifadelerini kullandı.

The Beatles'ın gitaristi John Lennon

BİR KOLYE DE 80 BİN LİRAYA SATILDI

Öte yandan, aynı müzayedede isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi tarafından The Beatles grubunun gitaristi George Harrison ait olan bir kolye ise 12 bin Euro'ya (Yaklaşık 80 bin TL) satıldı.

The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı

Son Dakika Ekonomi The Beatles'ın gitaristi John Lennon'un gözlüğü 970 bin TL'ye satıldı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (5)
  • kalleş dünya: biz dışarda satılan gözlüklerden pazarlık yaparak 15 tl alana kadar acındırıyoz kendimizi gavurun yaptığına bak 1 tirilyona gözlük kesin elbiseleride açık artırıma giderse onlaeda çok kıymet olur hele iç çamaşıra paha biçilmez bence Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Derbiyi kazanan Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ı duygulandıran anlar: Hepsine teşekkür ediyorum Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı ABD'deki kanlı baskından 3 gün önce "Kongre hedef olabilir" uyarısı yapılmış Düzce, Zonguldak ve Kütahya'da engelli ve hamile kamu çalışanları yarın idari izinli sayılacak Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanı, eşini darbettiği iddiasıyla tutuklandı Erdoğan 'geçmiş olsun' dedi mi? Ahmet Davutoğlu ve Selçuk Özdağ'dan birbiriyle çelişen iki farklı açıklama İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı