Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi, Rektör Günaydın'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi, Rektör Günaydın'ı Ziyaret Etti

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi Başkanı Veli Ağaç, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İhsan Günaydın'ı ziyaret etti.

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi, Rektör Günaydın'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi Başkanı Veli Ağaç, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın'ı ziyaret etti.


Yönetim kurulu üyeleri Habib Tanış, Süleyman Duman, Sultan Akyazı, Alaaddin Vural, Ahmet Yılmaz Albayrak ve Dursun Yücel ile Günaydın'ı makamında ziyaret eden Ağaç, ikinci kez rektörlük görevine seçilmesinden dolayı kendisini kutladığını söyledi.


Özlük ve ekonomik haklar konusunda yapılan çalışmalarda Rektör Günaydın'ın desteğini kendilerinden esirgemediğini belirten Ağaç, "Kurulduğu günden beri büyük fedakarlıklarla üniversitemize hamle yaptıran, ilimizin ufkunu açan, Gümüşhane kamuoyunun ve üniversite çalışanlarının desteğini alarak 2. kez seçilen Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın'ı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Sayın rektörümüze ve üniversitemize, insan ve hizmet odaklı çalışmalarında her türlü desteği, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da vereceğimizi belirtmek istiyorum" dedi.


Prof. Dr. Günaydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,


"Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen'in yaptığı eğitim ve sivil içerikli çalışmalarını takip ediyorum. Öğretmenlerin ve öğretim elemanlarının, özlük hakları ve ek ödeme konusundaki kayıplarının giderilmesi için yaptığı çalışmaları, ülkemizin sivilleşmesi ve demokratikleşmesi için verdiği mücadeleyi takdirle karşılıyorum. Sivil anayasa ve yeni eğitim sistemi ile ilgili yapılacak çalışmaların lokomotif gücü olarak sendikaların ve sivil örgütlerin daha aktif olması gerekmektedir" diye konuştu.


Muhabir: İbrahim Özdemir


Yayıncı: Asena Akçay - GÜMÜŞHANE


Son Dakika

Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model, üstsüz pozuyla nefes kesti Sibel Can'ın yıllar önce sünnet düğününde dansözlük yaptığı görüntüler ortaya çıktı Yasmin Erbil, evinde tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsünü paylaştı İşte Benim Stilim'in Barbie'si bakın şimdi ne halde! 14 ve 16 yaşındaki kızlarını evlendiren anne, Esra Erol'un canlı yayınında gözaltına alındı Acun Ilıcalı'nın 1 milyon 713 bin TL'lik saati görenleri şaşkına çevirdi Yeni yaşını kutlayan Fahriye Evcen'e sevenlerinden hediye yağdı Ailesi, 1 ay önce hayatını kaybeden Nur Yerlitaş'ın son görüntülerini paylaştı Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğuna oturan Işıl Reçber'in kazanacağı ücret dudak uçuklattı Maç sırasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz ve 3 arkadaşına dava açıldı Türkiye'ye dönen Acun Ilıcalı'ya Bebek'te sevgi seli Sembol oyununu kazanan Elif, Survivor 2020'nin çeyrek finaline kalan ilk yarışmacı oldu Survivor'da Sercan'ın "Deliliğe vuruyor" sözleri Yasin'i küplere bindirdi Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor