Son Dakika Haberleri: Emmy Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu Seçilen Thandie Newton Teşekkür Konuşmasında Ağzından Küfür Kaçırdı

Emmy Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu Seçilen Thandie Newton Teşekkür Konuşmasında Ağzından Küfür Kaçırdı

3 ay önce

Her yıl en iyi televizyon yapımlarının seçildiği Emmy Ödülleri'nin kazananları belli oldu. Gecede en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Thandie Newton'ın teşekkür konuşması yaptığı sırada ağzından küfür kaçırması, salondakileri güldürdü.

Westworld dizisindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Thandie Newton, teşekkür konuşması esnasında, "Birlikte çalışmış olduğum insanlarla çalışmaktan dolayı çok mutluyum" derken ağzından küfür kaçırdı. Kısa sürede kendini toparlayan oyuncu tebessüm ederek konuşmasını sonlandırdı.

24 KEZ ADAY GÖSTERİLDİ ANCAK HİÇ ÖDÜL ALAMADI

Ödül gecesinde yaşanan bir diğer ilginç olay ise Altın Kızlar dizisi oyuncularından Betty White (96) bugüne dek 24 kez Emmy adayı oldu ancak hiç ödül alamadı. Törende sahneye çıkan White, "Hala burada beni ağırlıyor olmanız inanılmaz" diyerek seyircileri güldürdü.

ADAY GÖSTERİLEN İLK ASYALI

Sandra Oh, Emmy'de En İyi Kadın Oyuncu ödülü için aday gösterilen ilk Asyalı kadın oldu. Yarı Koreli, yarı Kanadalı olan yıldız, Grey's Anatomy'deki rolüyle daha önce beş kez yardımcı kadın oyuncu adayı olmuştu. Sandra Oh'un bu yıl aday olduğu ödülü Claire Foy kazandı.


YORUMLAR


O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor "Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha!

Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor