Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Sevgilisi ile yasağı deldiği gece gazetecilere saldırmıştı... - Son Dakika

Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Sevgilisi ile yasağı deldiği gece gazetecilere saldırmıştı...

08.04.2021 19:56
Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Sevgilisi ile yasağı deldiği gece gazetecilere saldırmıştı..., System.String[]

Emre Kınay, gece yarısı kapanması gereken mekanda geç saatlere kadar oturmuş ve gece yarısı 12'yi geçince kendisini uyaran muhabirlere önce hakaret etmiş ardından da saldırmıştı.

Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Geçtiğimiz haziran ayında sevgilisi ile Cihangir'de bir mekanda akşam yemeği yiyen Emre Kınay, gece yarısı kapanması gereken mekanda geç saatlere kadar oturmuş ve gece yarısı 12'yi geçince kendisini uyaran muhabirlere önce hakaret etmiş ardından da saldırmıştı. Alkolün etkisi ile ayakta durmakta güçlük çeken Emre Kınay basın mensubuna "Polis çağır" diye bağırırken, yanındaki 4 arkadaşı oyuncuyu sakinleştirmekte güçlük çekmişti. Üzerine bir de gazetecinin kendisini izinsiz çektiği ve 'saygınlığını rencide edip toplum nazarında küçük düşürmeye çalıştığını' söyleyerek şikayetçi oan Emre Kınay için Savcılık, görüntü kayıtlarını inceleyip kararını verdi.

TAKİPSİZLİK KARARI

Kınay'ın şikayeti sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Mustafa Ağdağ hakkında, 'özel hayatın gizliliğini ihlal etmek' suçundan soruşturma başlatıldı. Olay anına ilişkin görüntü kayıtlarını inceleyen savcılık, suçun yasal unsurlarının oluşmadığına karar vererek, kameraman Mustafa Ağdağ hakkında kovuşturmaya yer olmadığını belirterek takipsizlik kararı verdi.

Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Sevgilisi ile yasağı deldiği gece gazetecilere saldırmıştı...

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Emre Kınay'a savcılıktan kötü haber! Sevgilisi ile yasağı deldiği gece gazetecilere saldırmıştı... - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu! İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına 11 yıl sonra şarkı sürprizi Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı