En Genç İkinci Yazar Ölü Bulundu - Son Dakika

En Genç İkinci Yazar Ölü Bulundu

16.07.2014 18:00
En Genç İkinci Yazar Ölü Bulundu, System.String[]

12 yaşındayken yazdığı “Kristal Kılıç” romanı ile ‘dünyanın en geç ikinci yazarı’ olan 16 yaşındaki Eren Demir oturduğu apartmanın bahçesinde ölü bulundu.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerinde incelemede bulunan polis ekipleri, genç yazarın 10. kattan düştüğünü belirtti. Cesedin yanında parçalanmış cep telefonu bulan polis, Eren Demir'in konuşurken düştüğünü tespit etti.

Olayın intihar olduğu şüphesi üzerinde duran polis ekipleri, Eren Demir'in cesedini, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırdı.

Psikiyatrist anne ve baba evde değildi

16 yaşındaki Eren Demir'in, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olan babası Prof. Dr. Türkay Demir ve psikiyatrist annesi Demet Demir'in olay anında evde olmadığı  bildirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Eren Demir kimdir?

1998  doğumlu olan Demir,  ilköğretim son sınıf öğrencisiyken yazdığı "Kristal Kılıç" adlı fantastik romanı sayesinde "Dünyanın en genç ikinci yazarı" olarak tanındı. Psikiyatri ve Düşünce Dergisi'nde "Çocuklarda Öfke, Şüphe ve Üzüntü" konularında çeşitli yazıları yayınlandı.

En Genç İkinci Yazar Ölü Bulundu

- Kaynak: Aljazeera

Son Dakika Güncel En Genç İkinci Yazar Ölü Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Seçim yenilgisini kabul edemeyen Trump'a bir kötü haber de Twitter'dan! 20 Ocak'ta hesabını Joe Biden'a devredecek Hocalı'da Türkçe bildiği için Azerbaycanlıları katleden Ermeni milis, 30 yıl sonra yakalandı İbo Show'da Hülya Avşar'la düet yapan İbrahim Tatlıses, gözyaşlarına hakim olamadı Yasemin Allen yeni imajını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Çorbacıda masaya servis tartışması, taşlı sopalı kavgaya dönüştü Tuğba Özerk'ten Nusret'e bomba gönderme: Kolpacı 75 kuruş yardım yapmıyor Sağlık Bakanı Koca, İstanbullulara güzel haberi verdi: Vaka artış hızı kontrol altına alındı Ahmet Davutoğlu'ndan randevu talebini reddeden Bahçeli'ye Kürtçe cevap