Son Dakika Haberleri: En İyiler Arasında Atatürk Havalimanı 3. Sırada Yer Aldı

En İyiler Arasında Atatürk Havalimanı 3. Sırada Yer Aldı

2 yıl önce

İstanbul Atatürk Havalimanı, Amerikan eDreams seyahat ve turizm sitesinin en çok sevilen havaalanları listesinde üçüncü sırada yer aldı.

Amerikan eDreams seyahat ve turizm sitesi tarafından 50 bin kişi ile yapılan araştırmada, en çok sevilen havaalanları listesi yayınlandı. İstanbul Uluslararası Atatürk Havalimanı, üçüncü sırada yer aldı. Ankete katılanların, alanlara ulaşım kolaylığı, havaalanındaki işlem hızlılığı, havaalanının kullanışlılığı, her türlü ihtiyacı karşılıyor olması, temizliği, bekleme süresince vakit geçirilecek yerlerin yeterli oluşu, güvenliği ve yönlendirme levhalarının yeterli oluşu gibi kriterleri dikkate alarak değerlendirme yaptıkları belirtildi.

İLK SIRADA SİNGAPUR CHANGI HAVALİMANI YER ALIYOR

En sevilen havalimanlarının ilk sırasında Singapur Changi havaalanı, ikinci sırasında Zürih havalimanı, dördüncü sırada Kopenhag uluslararası havalimanı ve beşinci sırada ise Münih Franz Josef Strauss havaalanı oldu.

Ankete göre sevilmeyen havalimanlarının ilk sırasında ise Fas Casablanca Mohamed V havalimanı yer alırken, İtalya Roma Ciampino ikinci, Berlin Tegel üçüncü, Berlin Schönefeld dördüncü ve Londra'daki Luton International ise beşinci sırada yer alıyor.

Haber Yayın Tarihi : 04.04.2018 02:45 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti Fenerbahçe Soyunma Odasında Skandal Dürüm İddiası!