Erdal Özyağcılar'ın Eşi İle Tanışma Hikayesi Şaşırttı - Son Dakika

Erdal Özyağcılar'ın Eşi İle Tanışma Hikayesi Şaşırttı

24.03.2014 11:14
Erdal Özyağcılar'ın Eşi İle Tanışma Hikayesi Şaşırttı

Sevdaluk dizisinin sevilen oyuncusu Erdal Özyağcılar 'ın eşi Güzin Özyağcılar'la tanışma hikayesi şaşırttı.

Saba Tümer'le Bu Gece programına konuk olan usta oyuncu özel hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. Saba Tümer'in; "Güzin Hanım'ı ilk gördüğünüz de tamam bu kadın benim evleneceğim kadın demişsiniz doğru mu?" sorusuna Özyağcılar, oldukça samimi bir evet cevabını verdi. Ünü oyuncu, "Bu enteresan bir şey nasıl anlatılır bilmiyorum. Anlatılamaz, dillendirilemez. Onu bedenen söylemiyorsun ruhen söylüyorsun bir anda çıkıyor" açıklamasını yaptı.

"GÜZİN'İN AYAKLARINA BAKTIM"

"Ayak meraklısı bir insanım" diyen Özyağcılar yıllar önce yaşadığı ilginç bir anısını seyirci ile paylaştı. "Ben ayak meraklısı olduğum için Mustafa Alabora'ya 'Ben Güzin'den çok hoşlanıyorum ama ayakları güzel mi acaba?' dedim" diyen Özyağcılar, "Mustafa Alabora, Ertuğ Koruyan, Erdoğan Akduman, Güzin'i tuttular ve sıranın üzerine yatırdılar. Çizmelerini çıkardılar. Güzin çırpınıyor orada 'Ne yapıyorsunuz?' diye, ayaklarına baktım ve güzelmiş dedim" dedi, stüdyoda keyifli dakikalar yaşandı.

"GÜZİN'E BURSA'DAN KAR GETİRDİM, FENALIK GEÇİRDİ"

Saba Tümer'in; "Güzin Hanım'a çok güzel notlar yazarmışsınız, romantikmişsiniz, neler yazıyorsunuz?" sorusuna Özyağcılar, "Şu anda çıkmıyor o anlık çıkıyor, mesela bir şey yazmışım 'Sen geldin evim geldi sandım' bu çok hoşuna gitti mesela" dedi. Programda Güzin Hanım'a yaptığı bir sürprizi de anlatan Erdal Özyağcılar, "Ben Bursalıyım, Güzin'le flört çok ciddi durumlara geldi ve 'Sana ne getireyim Bursa'dan?' dedim hiçbir şey getirme dedi. Kar getireyim mi deyince güldü. Babaannemin termosu vardı, Uludağ'a çıktım, kar doldurdum termosa. Hemen geldim daha ders bitmemiş, Güzin çıktı gel dedim termosu açtım bak sana kar getirdim dedim Güzin fenalık geçirdi" diye konuştu.

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Medya Erdal Özyağcılar'ın Eşi İle Tanışma Hikayesi Şaşırttı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement