Son Dakika Haberleri: Erken Kutlama

Erken Kutlama

5 yıl önce

Med Yapım, önceki gece Özgür Arasın Beyoğlundaki mekanı eelence de erken bir parti ile Yeni Yılı kutladı.

Erken Kutlama, System.String[]


Canan Ergüder, Barış Kılıç, Seda Akman, Serhat Teoman gibi pek çok ünlü ismin davetli olduğu gecede Fatih Aksoy ve Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan tüm konuklarla özel olarak ilgilendi.

Türkiye televizyon tarihinde yapımcısı olduğu işlerle çok önemli bir yere sahip olan Med Yapım, geçtiğimiz gece verilen partiyle erkenden Yeni Yılı kutladılar.Med Yapımın Yeni Yıl partisine katılım büyüktü. Med Yapıma kamera önünde ve arkasında emek verenler isimler Beyoğlu eelencede düzenlenen partide sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Canan Ergüder, Barış Kılıç, Seda Akman, Serhat Teoman, Nur Erkul, Musub Ekici, Tamer Tiraşoğlu gibi daha birçok ismin katıldığı gecede Fatih Aksoy ve Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan konuklarla tek tek ilgilendi.
Med Yapım Beyoğlu eelence de yaptığı Yeni Yıl Partisi ile son zamanların en çok konuşulan partisine imza attı.

Haber Yayın Tarihi: 16.12.2014 10:50 Kaynak: BültenlerAvukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Son Dakika: Bilecik'te raydan çıkan klavuz tren paramparça oldu: İki makinist can verdi