Erman Toroğlu, kendisinden özür bekleyen Rıdvan Dilmen'e yanıt verdi: Asıl ben özür bekliyorum - Son Dakika

Erman Toroğlu, kendisinden özür bekleyen Rıdvan Dilmen'e yanıt verdi: Asıl ben özür bekliyorum

28.09.2020 09:35

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, A Spor'da futbol gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Toroğlu, Rıdvan Dilmen'in geçtiğimiz günlerde kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalar sonrası Dilmen'den özür beklediğini söyledi.

Erman Toroğlu, Rıdvan Dilmen'in kendisinden özür istemesi ile ilgili konuştu ve Dilmen'in kendisine özür dilemesi gerektiğini iddia etti.

Dilmen'in sözlerine şaşırdığını kaydeden Toroğlu, "Rıdvan Dilmen N TV'de bir konuşma yapmış, benden özür bekliyormuş. Bir şeyler konuşmuş, FETÖ olaylarına girmiş falan, o beni ilgilendiren bir şey değil. Fethullah falan olayı bana çok uzak işler, hayatta sevmediğim işler. Rıdvan ile bayağı uzun çalıştık, ben ondan bir terslik görmedim, o da benden görmemiştir. Benden özür bekliyormuş, şaşırdım. Sezonun ilk programıydı, sağda solda çok konuşuluyor, 'Serdar Tatlı'yı Rıdvan getirmiş diyorlar, bu ileride baş ağrıtır' dedim. Rıdvan buna alınmış. Rıdvan, sen Türkiye'de bir futbol adamı olarak şu gelse iyi olur, bu gitse iyi olur diyebilirsin. Biri aradı mesela, 'Erman hocam seninle çalışmak istiyorum MHK'da' dedi, 'Yok' dedim. 'Kiminle çalışayım?' dedi, 'Yusuf Namoğlu' dedim. Bunu sen de diyebilirsin. Serdar Tatlı, bilmem ne diyebilirsin. Serdar Tatlı düzgün çocuk, çok da tanımam. Şimdi ben Rıdvan Dilmen'den özür bekliyorum" dedi.

"YILLARDIR KAFAYA ŞEYTAN GİRMİŞ DİYORUM"

"Şeytan" demesine tepki gösterilmesinin de normal olmadığını söyleyen yorumcu, "Rıdvan'ın takma bir adı var ya hani, 30-35 senedir sana bunu diyorlar. Başından bunu söylemeyin de. O lakabı ben yıllardır hakemlerin kafasına şeytan girmiş diye söyleyen bir adamım. Niye alınıyorsun, niye özür bekliyorsun? Benim çalıştığım gazete ve televizyon, çalıştığım en rahat grup. Daha önce görevden alındım, daha doğrusu atıldım. Şunu yaz, bunu yaz dediler yapmadım. Sen bunu ima edersen, yanlış. Sen de bu televizyonda çalıştın." ifadelerini kullandı.

Ersin Düzen ile ilgili sözler için de yorum yapan Erman Toroğlu, "TRT konusunda söylediklerine yüzde yüz katılıyorum. Hem TRT'de müdürlük yap, hem çıkıp program yap, hem de çıkıp TFF'den para al! Hadi canım sen de!" diye konuştu.

Erman Toroğlu, kendisinden özür bekleyen Rıdvan Dilmen'e yanıt verdi: Asıl ben özür bekliyorum

Son Dakika Spor Erman Toroğlu, kendisinden özür bekleyen Rıdvan Dilmen'e yanıt verdi: Asıl ben özür bekliyorum - Son Dakika Spor

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti