ERSA, Küçük Prens ile Ahmet Hamdi Tanpınar'ı Buluşturuyor! - Son Dakika

ERSA, Küçük Prens ile Ahmet Hamdi Tanpınar'ı Buluşturuyor!

06.05.2015 10:39
ERSA, Küçük Prens ile Ahmet Hamdi Tanpınar'ı Buluşturuyor!

Bu yıl 7. kez düzenlenen İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali'nin (İTEF) ana sponsorlarından ERSA, Saint Exupery'nin Küçük Prens'iyle Ahmet Hamdi Tanpınar'ı aynı çatı altında buluşturuyor.

Türkiye'den ve dünyadan 60'ın üzerinde yazarın katılımıyla, 4-8 Mayıs tarihleri arasında İBB Atatürk Kitaplığı'nda gerçekleştirilecek festival için iki özgün proje hazırlayan ERSA, Küçük Prens Atölyesi ve Yazar Koltukları etkinliğiyle ziyaretçilere sürpriz yapıyor.

Küçük Prens atölyesiyle, illüstrasyon sanatçıları eşliğinde çocuklara interaktif bir okuma ortamı sunan ERSA, çocukların Küçük Prens'i hem dinleyerek hem de görerek tanımasını sağlıyor. Yazar Koltukları etkinliğiyle günümüzün yazarlarını ağırlamaya hazırlanan ERSA, okurları sevdikleri yazarlarla interaktif bir ortamda buluşturarak, söyleşileri dinleme olanağı sağlıyor.

Kültür ve sanat etkinliklerine verdiği destekle dikkat çeken ERSA, geçtiğimiz aylarda hazırladığı ve orijinal metinlerin illüstrasyon sanatçıları tarafından görselleştirildiği Küçük Prens defter ve takvimiyle adından söz ettirmişti. Bu kez ise adını, "Saatleri Ayarlama Enstitüsü" ve "Huzur" gibi romanlarıyla klasikleşen yazar Ahmet Hamdi Tanpınar'dan alan festivale sponsor olarak, özgün projeleriyle etkinliklere destek veriyor.

YORUMLAR
500
Bakan Koca'nın açıkladığı maymun çiçeği virüsüne yakalanan kişi, İstanbul'da bir şehir hastanesinde tedavi görüyor Bakan Koca'nın açıkladığı maymun çiçeği virüsüne yakalanan kişi, İstanbul'da bir şehir hastanesinde tedavi görüyor Usta sanatçı Cüneyt Arkın son yolculuğuna uğurlandı Usta sanatçı Cüneyt Arkın son yolculuğuna uğurlandı Başkan Mehmet Kuş en başarılı başkanlar sıralamasında Başkan Mehmet Kuş en başarılı başkanlar sıralamasında
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ERSA, Küçük Prens ile Ahmet Hamdi Tanpınar'ı Buluşturuyor! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement